info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

بهترین قرص برای درمان خودارضایی

بهترین قرص برای درمان خودارضایی

آیا شما هم خودارضایی می کنید؟!؟ آیا می خواهید راه حلی برای درمان خودارضایی پیدا کنید؟؟

اگر به دنبال بهترین قرص برای درمان خودارضایی هستید، لازم است نکات بیان شده در این مطلب را در نظر بگیرید. شاید بهتر است در ابتدا با مفهوم خودارضایی آشنا شوید.

در اصطلاح به ارضا شدن به دلیل ایجاد سکس خیالی در ذهن فرد به واسطه ی تحریکاتی مانند: مشاهده ی عکس، فیلم و یا شخصیت جذاب، خود ارضایی می گویند.

عوارض خود ارضايي از نظر علمي

در اغلب موارد خود ارضایی در جوانانی که تمایل جنسی زیاد دارند ولی به جنس مخالف خود دسترسی ندارند، اتفاق می افتد. امنیت خاطر، مهیا بودن محیط و یا لذت انجام خود ارضایی باعث شده است افرادی که این عمل را تجربه کرده اند، تا حدی به آن اعتیاد پیدا کنند و ترک آن را دشوار بدانند!!!

نوسانات هورمونی ناشی از بلوغ در دختران و پسران، آن ها را وارد مرحله ای می سازد که تمایلات جنسی در آن ها شعله ور خواهد شد. اکثر افراد در سن بلوغ به دلیل نداشتن شریک جنسی، به خودارضایی روی می آورند.

نظر شما راجب خود ارضایی چیست؟ به نظر شما خود ارضایی عوارض نامطلوبی را به فرد تحمیل می سازد؟ در پاسخ به نیازهای جنسی باید گفت ازدواج و برقراری نزدیکی با شریک احساسی بهترین روش برای ارضا تمایلات جنسی افراد می باشد. به همین دلیل نیاز است تا آگاهی های مورد نیاز در مورد روند های فیزیولوژیک، در سن مناسب در اختیار پسران و دختران قرار بگیرد.

عوارض خودارضایی در زنان

عوارض خودارضایی در زنان

عوارض خودارضایی در دختران

یک لحظه خود را در شرایط زیر تصور کنید:

 • بی حوصلگی
 • آسیب دیدگی پرده بکارت
 • احساس درد در ناحیه ی زیر دل (این احساس بیشتر در افرادی اتفاق می افتد که تحریک شده اند ولی به ارگاسم نرسیده اند!)
 • عدم لذت از برقراری رابطه ی جنسی حقیقی
 • ضعف و کوفتگی عضلانی
 • خستگی مفرط
 • احساس خواب آلودگی و…

چه احساسی دارید؟ آیا ابتلا به شرایط فوق را مطلوب می دانید؟ مطمئنا پاسخ اکثر افراد به این سوال منفی می باشد.

چه کسی را سراغ دارید که از بی حوصلگی و سایر عوارض فوق الذکر احساس خوشایندی پیدا کند!!!

آش نخورده دهنتان را نسوزانید!!!

هشدار:

اگر در حین خود ارضایی دختران، تنها قسمت های خارجی دستگاه تناسلی تحریک شوند، صدمات مهمی به ناحیه ی تناسلی فرد وارد نمی شود؛ ولی اگر این تحریکات به قسمت های درونی برسد، در صورت مداومت این تحریکات، قسمت های درونی ناحیه ی تناسلی فرد دچار آسیب های جدی خواهد شد.

اکثر دختران تمایل دارند در شرایط مطلوب و توسط شریک احساسی خود، اولین رابطه ی جنسی را تجربه کنند. اگر شمایی که این مطلب را می خوانید دختر هستید مطمئنا عنوان بکارت برایتان ملموس است. فرض کنید پرده ی بکارت شما در حین خودارضایی صدمه ببینید. چه حسی پیدا می کنید؟

چگونه خودارضايي كنيم كه ضرر نداشته باشد؟

اعتیاد به خودارضایی در دختران عوارض نامطلوبی را به دنبال خواهد داشت. به گونه ای که اگر این عارضه به صورت رفتار روزانه ی فرد درآید می تواند مشکلات روحی_روانی و حتی جسمی برای فرد ایجاد نماید.

دلیل این امر؛ ایجاد سریع فاز هیجان جنسی در خود ارضایی می باشد. در این حالت فرد جنبه های مهم و عاطفی رابطه ی جنسی صحیح را دریافت نمی کند. بنابراین فرد مبتلا به افسردگی و خلاء عاطفی یا حتی اضطراب و کاهش اعتماد به نفس می شود.

علاوه بر موارد مذکور دخترانی که خود ارضایی می کنند؛ بعد از ازدواج و برقراری نزدیکی با شریک احساسی خود، به راحتی تحریک نمی شوند و مشکلات زیادی در به ارگاسم رسیدن پیدا می کنند.

 • در صورت اعتیاد شدید دختران به خود ارضایی؛ فرد گمان می کند تنها با خودارضایی می تواند به ارگاسم برسد و میل جنسی خود را پاسخ بگوید!!!

بی میلی جنسی از جمله عوارض مطرح و نامطلوب ناشی از خودارضایی در زنان می باشد. این افراد رفته رفته تمایلی به برقراری رابطه ی جنسی ندارند و نمی توانند تجربه ی خوشایندی از به ارگاسم رسیدن توسط همسر خود داشته باشند!!!

عوارض روحی روانی خود ارضایی

این عوارض می توانند هر دو گروه مردان و زنان را تحت تاثیر قرار دهند. در بررسی این مقوله به اختلالات روحی فرد بعد از ازدواج باید پرداخت.

فرض کنید فردی به خود ارضایی اعتیاد پیدا کرده است. این فرد با تجسم فرد جذابی در ذهن خود رابطه ی جنسی را به صورت مجازی تصویر سازی می کند.

در این حالت مغز فرد به اندام ها پیام های مجازی ارسال می کند که به دنبال این پیغام ها جریان خون به سمت ارگان های قابل تحریک بیشتر می شود. در انتها با ارضا شدن فرد؛ انرژی زیادی به واسطه ی این چرخه ی مجازی به هدر خواهد رفت.

بنابراین مغز فرد به این روند عادت پیدا می کند و دیگر درک درستی از برقراری رابطه ی جنسی با شریک حقیقی احساسی خود نخواهد داشت. این افراد معمولا بعد از ازدواج نیز تمایل دارند تا به خودارضایی خود ادامه دهند و به همین دلیل از شریک احساسی خود دور می شوند و تمایلی به برقراری نزدیکی با او ندارند!!!

چه نتایجی با خواندن مطالب فوق ذهنتان را درگیر ساخته است؟ آیا به ابعاد نامناسب و آسیب زننده ی خود ارضایی فکر کرده اید؟

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان در اصفهان؛ از مجهزترین دستگاه های روز دنیا به منظور درمان بیماری ها و جراحی های زیبایی استفاده می نمایند.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره های لازم اقدام نمایید:
شماره های تماس:    ۳۶۲۸۸۸۹۶۰۳۱  ،  ۰۹۱۳۴۷۱۴۷۱۴
صفحه اینستاگرام

درمان خودارضایی

راه های موثری برای ترک خودارضایی وجود دارد. به این نکته توجه کنید؛ هیچ گاه فردی که به خودارضایی اعتیاد پیدا کرده است نمی توانند به یکباره آن را ترک کند!!! برای یافتن راهکارهای موثر و کاربردی می توانید با متخصص زنان و زایمان و یا روانشناس مشورت نمایید.

زیرا خودارضایی ناشی از قوی ترین غریزه ی انسان یعنی بعد جنسی می باشد و ترک آن فرصت نیاز دارد. اگر شما در زمره ی افراد معتاد به خودارضایی هستید می توانید از روش های زیر برای ترک این عارضه استفاده نمایید:

 1. سعی کنید از تنها بودن دوری کنید.
 2. اگر نگاه کردن اندام جنس مخالفتان باعث تحریک شما می شود؛ بلافاصله روی خود را برگردانید.
 3. از تماشای فیلم ها و تصاویر محرک اجتناب کنید.
 4. فعالیت های ورزشی انجام دهید.
 5. یک کلاس تفریحی و یا آموزشی ثبت نام کنید.
 6. خود را قبل از خوابیدن کاملا خسته کنید.
 7. وقت زیادی را برای استحمام خود اختصاص ندهید!
 8. پرخوری نکنید.
 9. سعی کنید از تکنیک های موثر برای کنترل افکار خود استفاده کنید.

راه های مذکور نمی توانند شما را به یکباره از خودارضایی دور کند. در روند درمان ابتدا تعداد خودارضایی در طول روز کاهش یافته و سپس تعداد روزهای خودارضایی به مرور و رفته رفته کمتر خواهند شد.

به خاطر داشته باشید برای ترک کامل خودارضایی لازم است، موارد یاد شده را تکرار کنید و تا درمان کامل این عارضه در انجام آن ها کوتاهی نکنید.

پاسخ

دو × 1 =

Call Now Button