info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

تنگ کردن واژن در اصفهان

تنگ کردن واژن در اصفهان

تنگ کردن واژن امری شدنی یا محال؟

تا به حال به تنگ کردن واژن خود فکر کرده اید؟

شاید شما هم از آن میلیون افرادی باشید که بارها سایت های مختلف را بالا و پایین کرده اید تا راه مناسب و مطمئنی برای تنگی واژن خود بیایبد. ما دراین صفحه شما را از شر سوال های ریز درشت در سرتان خلاص می کنیم.

علل شلی واژن

اکثر خانم ها در سنین میان سالی به دلیل زایمان های طبیعی متعدد و یا به دلیل چاق و لاغر شدنشان با این فکر افسرده وار مواجه می شوند که چطور می توانند شکل و تنگی واژن خود را به روز اول خود برگردانند.

در این میان ممکن است استفاده از برخی خوراکی ها یا انجام بعضی ورزش ها و در آخر، عمل زیبایی و تنگی را به آن ها پیشنهاد داده باشند. ولی کدام یک از این روش ها کار ساز است؟

روش های تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با آب انار

شاید بهتر باشد کمی درباره تفکرات موجود درباره مصرف گروهی از خوراکی ها صحبت کنیم. همه ما شنیده ایم که استفاده از انار می تواند در تنگی واژن موثر باشد.

باید خبر بدی را به شما بدهم!!! این میوه هیچ تاثیری در تنگی واژن نخواهد داشت. مواد موجود در انار، حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که برای سلامتی مفید می باشد و این مواد عمر فیبروبلاست ها را افزایش داده و باعث کلاژن سازی بهتر و در نتیجه موجب داشتن پوست و موی زیباتری می شود.

ولی درباره تاثیرگذاری روی تنگی واژن این میوه تاثیر زیادی ندارد و همانطور که خاصیت گس کننده ای که بار ها در خوردن آن تجربه کرده ایم موقت است. درباره مخاط واژن هم به همین شکل موقتا عمل خواهد کرد و بعد از دقایقی اثر آن از بین خواهد رفت.

دکتر ندا مقتدری جراح زیبایی زنان در اصفهان؛ از مجهزترین دستگاه های روز دنیا به منظور درمان بیماری ها و جراحی های زیبایی استفاده می نمایند.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره های لازم اقدام نمایید:
شماره های تماس:    ۳۶۲۸۸۸۹۶۰۳۱  ،  ۰۹۱۳۴۷۱۴۷۱۴
صفحه اینستاگرام

روش های تنگ کردن واژن

اما روش های موثر برای تنگی واژن!!! باید بدانید که دو نوع گشادی واژن وجود دارد:

  • گشادی ناشی از افتادگی عضلات واژن
  • گشادی پرینه یا دهانه واژن

در گشادی واژن در اثر افتادگی عضلات می توان از جراحی واژینوپلاستی و روش غیر جراحی یعنی لیف با نخ استفاده کرد.

در گشادی پرینه یا همان گشادی دهانه واژن نیز می توان از عمل پرینولاستی بهره برد.

تنگ کردن واژن با لیزر

اولین روش تنگی واژن به وسیله لیزر است، که این روش غیر تهاجمی و امن است و در مطب به صورت سرپایی صورت می گیرد.

در این روش کل واژن تنگ خواهد شد. در این روش دیواره قدیمی و آسیب دیده واژن از بین رفته و کلاژن سازی کار خود را شروع کرده و باعث جوان سازی واژن می شود.

تنگ کردن واژن با نخ های جاذب

یکی از روش های دیگر برای تنگی ناحیه تناسلی، استفاده از نخ لیفت می باشد. این نخ ها مخصوص واژن بوده که علاوه بر تنگی واژن موجب جوانسازی آن نیز می شوند. یکی دیگر از مزیت های این روش ایجاد کلاژن سازی و در نتیجه جوان سازی و شادابی واژن  می باشد.

آیا شما به لابیلا پلاستی احتیاج دارید؟

در آخر این مقاله به عمل جراحی لابیا می پردازیم این عمل نیز به موجب زیبایی ظاهری صورت می گیرد. گرچه اکثر افراد با شکایت از کوچکی لابیای واژن خود به مطب ها مراجعه می کنند اما گروهی نیز هستند که برای کوچک کردن آنها به دنبال بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان می گردند.

در لابیلالاستی با مشکلات چین خوردگی و یا بزرگی لابیای مینور، قسمتی از لابیا برداشته می شود و قسمت چپ و راست با یکدیگر به ظاهری یکسان دست پیدا می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله لابیاپلاستی در اصفهان مراجعه کنید.

سایر مقالات ارائه شده:

سفید کردن واژن با لیزر

هزینه لابیاپلاستی در اصفهان

کربوکسی تراپی واژن در اصفهان

تزریق چربی به واژن در اصفهان

drmoghtaderi

پاسخ

16 + 9 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button