info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

جوانسازی واژن در اصفهان

جوانسازی واژن در اصفهان

جوانسازی واژن در دنیای مدرن امروزی از اهمیت بالایی برخوردار شده است. توجه زنان به انجام اقداماتی در راستای زیباتر شدن ناحیه ی تناسلی خود، بیشتر شده است.

برخی مشکلات ژنتیکی و یا اکتسابی باعث می شود تا انجام جراحی زیبایی واژن در اولویت درمانی قرار گیرد.

مزایای جوانسازی واژن

میل جنسی یک غریزه ی طبیعی در وجود هر انسان با هر جنسیتی می باشد و می تواند ابعاد مختلف زندگی شخصی و اجتماعی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. برقراری رابطه ی جنسی در زمره ی نیازهای اساسی فیزیولوژیک در انسان می باشد.

حال فردی را در نظر بگیرید که دارای مشکلات ظاهری در اندام تناسلی خود می باشد. مطمئنا این فرد در برقراری رابطه ی جنسی با شریک احساسی خود دچار مشکل می شود.

در این مقاله سعی داریم تا روش های نوین جوانسازی واژن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

روش های نوین جوانسازی واژن

 لابیاپلاستی

فردی را در نظر بگیرید که از بدو تولد دارای لابیاهای نامتقارن می باشد. چه راه حلی برای ایجاد تقارن در لابیاهای این فرد پیشنهاد می دهید؟

لابیاپلاستی تکنیکی کاربردی و نوین در زیباسازی اندام تناسلی زنانه و متقارن ساختن لبه های داخلی و یا خارجی واژن می باشد. از طریق لابیاپلاستی می توان سایز و اندازه ی لابیاها را نیز تغییر داد.

اندازه و فرم مخصوصی برای لابیا تا به امروز تعیین نشده است. اما اگر لبه درونی واژن به گونه ای باشد که از لبه ی خارجی، بیرون نزند؛ واژن نمای زیباتری پیدا می کند.

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن نیز در زمره ی جراحی های زیبایی قرار دارد. عواملی مانند: افزایش سن، افتادگی و شل شدگی پوست، زایمان های مکرر، یبوست های پی در پی، چاق و لاغر شدن، ورزش های سنگین، برقراری رابطه ی جنسی زیاد و… باعث ایجاد فرم و ظاهری نامناسب در واژن می شوند.

گشاد بودن واژن باعث ایجاد عوارض نامطلوبی مانند: بوی بد ناحیه ی تناسلی، عفونت های مکرر، کاهش لذت جنسی و به ارگاسم نرسیدن می شود.

تنگ کردن واژن از روش های نوینی مانند: لیزر درمانی، امواج رادیوفرکوئنسی (RF) و نخ های واژینال بدون بیهوشی و بصورت سرپایی انجام می شود و تاثیرات مفیدی در از بین بردن عوارض فوق الذکر و افزایش میل جنسی دارد.

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان، زایمان و نازایی – جراح زیبایی زنان در اصفهان می باشند. شما عزیزان می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

تلفن رسا: 0217447111 – کد: 7023
09134714714
03136288896

صفحه اینستاگرام

 

تنگ کردن واژن با روش سنتی یا پرینورافی

این تکنیک به واسطه ی بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی صورت می گیرد. جراح زیبایی زنان در این روش، به منظور رفع افتادگی دهانه ی واژن، دیواره های پشتی را به یکدیگر نزدیک می کند و ورودی واژن تنگ تر می شود.

مدت زمان پرینورافی معمولا حدود یک ساعت می باشد. دوره ی نقاهت این جراحی زیبایی واژن، کوتاه و حدود یک هفته می باشد. لازم است به مراقبت های لازم بعد از جراحی پرینورافی توجه کنید.

تنگ کردن واژن با نخ

در این تکنیک، به منظور جوانسازی و تنگ کردن واژن از نخ های قابل جذب واژینال استفاده می شود. تنگ کردن واژن با نخ گزینه ی بسیار مناسبی در افرادی که در اثر انجام ورزش های سنگین، برقراری رابطه ی جنسی مکرر، زایمان طبیعی و… دچار افتادگی و شل شدگی ناحیه ی پرینه شده اند، می باشد.

این روش بدون نیاز به بیهوشی عمومی توسط بی حسی موضعی و بدون درد انجام می پذیرد. اثرات حاصل از تنگ کردن واژن با نخ عبارتند از:

  1. اثر مکانیکال ابتدایی که فرد در همان مرحله ی اول متوجه آن می شود.

2. اثر ماندگار و طولانی مدت این روش با جذب شدن نخ ها و تحریک کلاژن سازی نمایان می شود.

تکنیک های نوین جوانسازی واژن

تکنیک های نوین جوانسازی واژن

روشن کردن ناحیه تناسلی

جوانسازی و از بین بردن تیرگی ناحیه ی تناسلی به واسطه ی لیزر و سایر درمان های مربوطه مخاطبان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. سفید شدن واژن تاثیر حائز اهمیتی در افزایش میل جنسی و تقویت توانایی فرد در برقراری و داشتن رابطه ی جنسی لذت بخش دارد.

وایتنینگ یا همان سفید کردن واژن از طریق مختلفی مانند: لیزر درمانی، کربوکسی تراپی و… انجام می شود. تعداد جلسات مورد نیاز برای نتیجه دهی بهتر، بسته به شدت تیرگی ناحیه ی تناسلی وتکنیک کاربردی متفاوت است و از سوی متخصص زنان و زایمان بعد از انجام معاینات لازم، تعیین می گردد.

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

ناحیه ی لبیوماژور در خانم ها نقش محافظتی از بخش های داخلی ناحیه ی تناسلی را بر عهده دارد. بخش اعظم این ناحیه از بافت چربی می باشد. هر عاملی که باعث کاهش بافت چربی این ناحیه شود، اثر محافظتی و زیبایی آن را کاهش می دهد.

بطور مثال: ورزش های سنگین مانند اسب سواری، دوچرخه سواری، بارداری و شیردهی، چاقی و لاغری، افزایش سن و شیمی درمانی، می توانند باعث آتروفی این ناحیه شوند.

با استفاده از چربی های بدن خود فرد می توان زیبایی ناحیه ی لبیوماژور را جبران کرد و هم با وجود سلول های بنیادی موجود در بافت چربی، چین و چروک و تیرگی ناحیه ی تناسلی نیز برطرف می شود.

کربوکسی تراپی

در این روش با تزریق گاز دی اکسید کربن به منطقه ی مورد نظر، گردش خون افزایش می یابد. این امر باعث می شود تا تولید رشته های کلاژن و الاستین تحریک شود. یکی دیگر از فواید کربوکسی تراپی، افزایش اکسیژناسیون بافتی است.

با تزریق گاز Co، میزان گاز دی اکسید کربن نسبت به اکسیژن افزایش می یابد و اکسیژن در اثر پدیده BOHR از هموگلوبین خون جدا می شود. این امر باعث وازودیلاتاسیون عروقی می شود که علت اصلی افزایش اکسیژناسیون بافتی است.

از نتایج حائز اهمیت کربوکسی تراپی می توان به مواردی همچون:

  • افزایش میل جنسی
  • بهبود ارگاسم
  • از بین رفتن خشکی واژن و عوارض ناشی از آن
  • سفید سازی واژن
  • رفع تیرگی کشاله ی ران

و تاثیر در درمان بی اختیاری ادراری (از نوع استرسی)، اشاره کرد.

تکنیک O shot

orgasm shot روشی جدید در عرصه ی جوانسازی واژن است. از این روش در مواردی مانند؛ درمان و کاهش دردهای مزمن ناحیه ی لگن، بالا بردن لذت جنسی و درمان بی اختیاری ادرار و مدفوع ناشی از زایمان، برطرف کردن خشکی واژن و از بین بردن چین و چروک ناحیه ی تناسلی، استفاده می شود.

در این روش، PRP یا همان پلاسمای خون که حاوی مقدار بسیار زیادی پلاکت و فاکتورهای رشد می باشد، غنی سازی می شود و به ناحیه ی تناسلی تزریق می گردد.

drmoghtaderi

پاسخ

1 × 2 =

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button