info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

لابیاپلاستی در اصفهان

لابیاپلاستی در اصفهان

با افزایش آگاهی مردم نسبت به ابداع تکنیک های نوین پزشکی، تمایل به انجام جراحی های زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. به طور مثال با شیوع جراحی زیبایی واژن، بسیاری از هموطنان عزیز اصفهانی به دنبال متخصص زنان و زایمان مناسب برای انجام لابیاپلاستی در اصفهان می باشند.

همانطور که در مقاله ی جوانسازی واژن بیان شده است، لابیاپلاستی یک تکنیک نوین به منظور رفع عیوب ظاهری دستگاه تناسلی زنان و عوارض ناشی از بزرگی لابیامی باشد.

دختران جوان و خانم ها امروزه توجه زیادی به ظاهر ناحیه تناسلی دارند و  به همین خاطر، روش های جراحی جدید را دنبال می کنند. یکی از این قسمت ها، اندازه و فرم لابیا مینور است.

در این مقاله، به بررسی نشانه های بالینی، تشخیص و درمان هایپرتروفی لابیا می پردازیم. ناهنجاری های مادرزادی در دستگاه تناسلی و سندرم هایی که در این ناحیه ایجاد می شوند، جداگانه مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان، زایمان و نازایی – جراح زیبایی زنان در اصفهان می باشند. شما عزیزان می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

تلفن رسا: 0217447111 – کد: 7023
09134714714
03136288896

صفحه اینستاگرام

 

عوارض داشتن لابیاهای بزرگ در زنان

 

هایپرتروفی (بزرگ شدن) لابیا مینور می تواند منجر به بروز ناراحتی، علائم عملکردی و مختل شدن فعالیت ها و یا مشکلات ظاهری شود. معاینه فیزیکی بیمار و اطلاع یافتن از علائم بالینی به کنترل و درمان این مورد کمک می کند.

  • سابقه پزشکی
  • علائم

هایپرتروفی لابیا می تواند منجر به بروز علائمی مانند ناراحتی، عفونت مزمن و درد شود. در چنین شرایطی، بیمار از مختل شدن انجام فعالیت هایی مانند راه رفتن، نشستن، ورزش و یا حتی رابطه جنسی شکایت می کند.

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

برخی خانم ها از ظاهر برآمده لابیاها هنگام پوشیدن لباس های تنگ ناراضی هستند و گاهی ناچار به هل دادن لابیاها به سمت واژن می شوند تا از شدت برآمدگی کاسته شود.

  • نگرانی در خصوص ظاهر لابیا مینور می تواند منجر به بروز مشکلات روحی و روانی، به خصوص در جوانان و گروه های حساس شود. به عنوان مثال، نوجوانان توجه بسیاری به اندازه و تغییرات ایجاد شده در این ناحیه دارند.

نوجوانانی که به دنبال جراحی لابیاپلاستی هستند، باید از نظر اختلالات دیسمورفی (بد شکلی بدن) و اختلالات ذهنی مورد بررسی قرار بگیرند. طی تحقیقات انجام شده، مشخص شد که بسیاری از خانم هایی که خواهان انجام این جراحی بودند، مبتلا به اختلال دیسمورفی نیز بوده اند.

 

معاینات فیزیکی

 

معاینه فیزیکی و بالینی که از سوی بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان انجام می شود، اهمیت بسیاری دارد. پزشک نیز باید در خصوص انجام معاینات لگنی و شناخت کامل دستگاه تناسلی، تجربه و آگاهی کامل داشته باشد.

قسمت خارجی ناحیه تناسلی و مواردی مانند رویش مو، پوست، لابیا مینور و ماژور، کلیتوریس، پرینه و مقعد باید بررسی شود. قرینگی و تقارن لابیا مینور نیز باید کامل مورد بررسی قرار بگیرد.

سایر مقالات ارائه شده:

زایمان طبیعی در آب

زایمان سزارین در اصفهان

 

drmoghtaderi

پاسخ

پنج + 12 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button