info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

بهترین متخصص زنان در اصفهان کیست@

بهترین متخصص زنان در اصفهان

این روزها زنان و دختران برخلاف گذشته نسبت به بدن خود و علامت های غیر طبیعی که در فعالیت های بدنی شان رخ می دهد حساس تر عمل می کنند.

برای مثال زنان و دخترانی که روی صورت شان جوش هایی مشاهده می کنند علاوه بر اینکه به متخصص پوست مراجعه می کنند این آگاهی را دارند که قطعا این عارضه در نتیجه تغییرات هورمونی در آنها خواهد بود. از این رو نزد بهترین متخصص زنان می روند تا علت تغییرات هورمونی خود را ریشه یابی کرده به درمان آن بپردازند.

از این رو متخصص زنان برخلاف گذشته جایگاه خوبی پیدا کرده اند و فعالیت های گسترده و مثمر ثمری را برای زنان انجام می دهند.

در این بین مهم ترین دغدغه زنان این است که به بهترین متخصص زنان مراجعه کرده و از مشاوره وی بهره مند شوند.

به هر حال متخصص زنان و زایمان از جمله نیازهای اساسی در زندگی زنان می باشد. علاوه بر موارد فوق الذکر، اکثر زنان در طول زندگی خود با دوره ای بنام بارداری مواجه می شوند.

اشتباهات پزشکی ممکن است عوارض نامطلوبی را برای بیمار ایجاد کند و یا حتی عواقب جبران ناپذیری را برای او رقم بزند. به همین دلیل است که اکثر افراد برای درمان بیماری و یا انجام اقدامات پیشگیرانه به دنبال بهترین پزشک متخصص در شهر خود می باشند.

شاید برای خود شما هم پیش آمده باشد که برای تشخیص نوعی بیماری و یا حتی انجام اقدام زیبایی به دنبال بهترین متخصص زنان در اصفهان باشید. خوشبختانه افرادی که در جوامع پیشرفته زندگی می نمایند از اهمیت انتخاب پزشک اصلح با خبر هستند.

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان و زایمان در اصفهان می باشند. شما عزیزان می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

تلفن رسا: 0217447111 – کد: 7023
09134714714
03136288896

صفحه اینستاگرام

در ادامه برآنیم که مسائل و موضوعاتی مهم و ضروری را در زمینه ویژگی های بهترین متخصص زنان و نیز اقدامات درمانی ای که انجام می دهد را در اختیار عزیزان و همراهان همیشگی مان قرار دهیم.

متخصص زنان چه اقداماتی انجام می دهد؟

فعالیت هایی که متخصص زنان انجام می دهد متنوع است و طیف گسترد ای را شامل می شوند. از جمله مهم ترین این اقدامات از این قرار است:

 • ارائه مشاوره های پزشکی در زمینه اقدامات لازم به منظور کاهش احتمال بروز بیماری ها و اختلالات زنانه
 • بررسی و معاینات دقیق مراجعین به منظور ریشه یابی بروز اختلالات مختلف و تشخیص گذاری بر خللی که در روند طبیعی فعالیت های جسمی زنانه رخ داده است. مثلا علت یابی این مساله که چرا یک زن عادت ماهیانه اش نامنظم شده است و تشخیص علت اصلی.
 • تشخیص بهترین روش درمان و تجویز راهکار ها یا ارائه نسخه های دارویی به منظور بهبود وضعیت زنان
 • تمامی اقداماتی که انجام می شود مبتنی بر دانشی تخصصی و تجربه های درمانی است که می تواند تا حد زیادی در روند تشخیص و درمان موفقیت حاصل کند.

بیماری های زنان

یکی از دلایل شایع مراجعه به متخصص زنان و زایمان بیماری های زنان، پیشگیری از ابتلا به آن و یا انجام اقدامات مورد نیاز برای درمان آن ها می باشد.

سن مخصوصی برای مراجعه به متخصص زنان و زایمان وجود ندارد. زیرا همانطور که در مقاله ی خود مراقبتی در زنان بیان شده است، لازم است دختران جوان را نیز از سنین پایین نسبت به عملکرد ناحیه ی تناسلی، رفتارهای پرخطر جنسی، بیماری های احتمالی مانند (قارچ، عفونت، عادت ماهانه و…) مطلع ساخت.

این وظیفه به عهده ی متخصص زنان و زایمان می باشد تا دختران را از سنین پایین نسبت به مباحث مذکور آگاه سازد.

سرطان دهانه رحم

شاید نام این بیماری را مکرر از رسانه ها و اطرافیان خود شنیده باشید. متاسفانه یکی از بیماری های شایع در زنان، سرطان رحم می باشد. عوامل متعددی باعث ایجاد این بیماری می شود که به طور مفصل در مقاله ی مربوطه توضیح داده شده است.

بارداری

همانطور که می دانید دوران بارداری یکی از مهم ترین و حساس ترین دوران زندگی یک زن محسوب می شود. علت حساسیت این دوران از نظر اهمیت نگهداری و حفظ سلامت جنین و مادر به طور همزمان می باشد.

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان و زایمان در اصفهان

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان و زایمان در اصفهان

زایمان سزارین

همانطور که در مقاله ی زایمان سزارین در اصفهان بیان شده است، دوران بارداری باید به گونه ای باشد تا مادر آمادگی لازم برای زایمان طبیعی را داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است زایمان سزارین جایگزین زایمان طبیعی شود.

در این قسمت نمونه ای از زایمان سزارین توسط دکتر ندا مقتدری را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم:

زایمان طبیعی

دوران بارداری سالم و بدون عارضه می تواند مادر را برای داشتن زایمانی راحت و موفق آماده سازد. بسیاری از زنان تمایل دارند فرزند خود را از طریق زایمان طبیعی در آب و یا زایمان فیزیولوژیک به دنیا بیاورند.

در این قسمت می توانید، ویدیویی ازصحبت های مادری بعد از زایمان طبیعی را مشاهده کنید.

بهترین متخصص زنان در اصفهان به شما کمک می نماید تا با کسب اطلاعات لازم و انجام اقدامات مورد نیاز، دوران بارداری سالم و بدون خطری داشته باشید تا بتوانید سلامت جنین خود را تضمین کنید و زایمان موفقیت آمیزی داشته باشید.

تمامی موارد عنوان شده، طبق تجویز متخصص زنان و زایمان و بعد از انجام معاینات لازم صورت می پذیرد.

ملاک های انتخاب متخصص اصلح

توجه به یک سری ملاک ها و پارامترهای مهم می تواند شما را در انتخاب بهترین متخصص زنان در اصفهان یاری کند. به موارد زیر توجه کنید:

 • تحصیلات پزشک
 • مدارک معتبر تحصیلی و بورد تخصصی
 • مجوز رسمی از سازمان نظام پزشکی
 • سابقه ی عمل های جراحی پزشک
 • به روز بودن اطلاعات و دانش پزشک
 • مهارت و توانایی بالای پزشک در تشخیص و درمان
 • خونگرمی و داشتن رابطه ی صحیح با مراجعین
 • وظیفه شناس
 • با وجدان
 • بررسی رضایت بیماران
 • منصف بودن پزشک متخصص و…

تمام موارد ذکر شده می توانند راهنمای مناسبی برای یک انتخاب هوشمندانه و شایسته، باشند.

بهترین متخصص زنان چه ویژگی های دارد؟

 • آگاهی و دانش تخصصی و آکادمیک در زمینه تمامی بیماری های زنانه و نحوه درمان انها
 • آگاهی و مهارت دقیق در زمینه تشخیص گذاری بر علامت هایی که در زنان بروز و ظهور داشته است
 • آشنایی در زمینه بکار گیری انواع متد های درمانی و بکار گیری انواع ابزار آلات پزشکی برای درمان
 • ارائه مشاوره های دقیق
 • ارتباط گیری صمیمانه و صادقانه با مراجعه کننده
 • برخورداری از تجربه کاری و مهارت های درمانی و تشخیصی
 • برخورداری از کارنامه کاری موفق و قابل دفاع در زمینه فعالیت های درمانی که انجام می دهد

مجموع ای از ویژگی ها است که  سبب می شود به بهترین متخصص زنان اعتماد کرد و بدون دغدغه به آنها مراجعه کرده و درمان را به آنان سپرد.

خوش بختانه درکشورما امار پزشکانی که تمامی این ویژگی ها را در خود دارند کم نیست و همین پزشکان و متخصصین می توانند تا حد زیادی نگرانی های ما را در هنگام مواجهه با بیماری مان کاهش دهند.

انتخاب هوشمندانه

برای یک انتخاب هوشمندانه لازم است تا تمام جوانب بررسی شوند. این بررسی ها از سابقه ی تخصصی و تجربی پزشک تا مشورت با بیمارانی که تجربه ی ویزیت یا عمل جراحی با پزشک کاندید شده را دارند، متغیر است.

به خاطر داشته باشید انتخاب یک پزشک مجرب می تواند همانند سدی محکم در قبال اشتباهات پزشکی و عوارض ناگوار آن، از شما و سلامتیتان محافظت نماید.

متخصص زنان بهترین حامی برای بانوان

همانطور که در متن بالا به آن اشاره کردیم، بانوان بارها و بارها در طول زندگی خود بنا به دلایل متفاوتی به متخصص زنان و زایمان مراجعه می کنند. این مراجعات می توانند به دلایلی مثل: چکاپ های دوره ای، بررسی وضعیت سلامت تخمدان ها و رحم، آمادگی برای اقدام به بارداری، مراقبت از جنین و وضع حمل، درمان ناباروری و … صورت پذیرند.

بنابراین تخصص و تبحر یک پزشک می تواند کمک کننده ی بزرگی به بانوان عزیز باشد تا با اطمینان خاطر به درمان بیماری ها و مشکلات درمانی خود بپردازند.

همچنین به خاطر داشته باشید مراجعه به متخصص زنان و زایمان تنها منوط به درمان بیماری ها و یا اقدام به بارداری نیست!!! بلکه انجام چکاپ های پزشکی و کسب اطلاعات لازم از متخصص زنان می تواند شما را در داشتن یک زندگی سالم و دور از عارضه یاری بخشد.

پیشنهاد مطلب: چه زمان به متخصص زنان مراجعه کنیم؟

چکیده مطلب

شهرهای بزرگی مانند اصفهان جمعیت زیادی را در خود گنجانده است. خوشبختانه شهر اصفهان از جمله شهرهای پیشرفته و رو به گسترش می باشد. به همین دلیل است که اکثر بانوان ساکن این شهر به دنبال بهترین متخصص زنان در اصفهان می باشند تا این اطمینان را داشته باشند که انتظارات آن ها از روند درمان و گذراندن دوران بارداری رضایت بخش، بر آورده می شود.

بسیاری از زنان زمانی که نزد پزشک می روند علاقه دارند که از بهترین آنها کمک بگیرند و با بهترین آنها مشاوره داشته باشند. ارائه مطالبی که در طول نوشتار حاضر آمد تلاشی بود در جهت اینکه زنان در هنگام انتخاب بهترین متخصص زنان هوشمندانه و آگاهانه گام برداند و بتوانند انتخابی درست داشته باشند.

drmoghtaderi

پاسخ

3 + پنج =

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
Call Now Button