info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان

جراحی زیبایی زنان در زمره ی جراحی های تراز اول در سطح جهان می باشد. امروزه بسیاری از زنان بنا به دلایل متعددی تمایل به انجام جراحی های زیبایی دارند. مبحث زیبایی زنان به دلیل تاثیر بسیار مهمی که در کیفیت روابط جنسی و احساسی بین زوجین دارد، مورد توجه قرار گرفته است.

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان

همانطور که در مقاله ی جوانسازی واژن بیان شد، تکنیک های نوینی در جهت رفع عیوب ظاهری و درونی دستگاه تناسلی زنان ابداع شده است. زنان به دلایل متفاوتی مانند: زایمان طبیعی مکرر، یبوست مزمن، چاقی و لاغری پی در پی و… به عوارض مختلفی مانند: افتادگی رحم، شل شدگی و افتادگی واژن، دفرمه شدن لابیا و… دچار می شوند.

با پیشرفت تکنولوژی و دانش پزشکی روش های کارآمدی در جهت رفع عیوب و عوارض مذکور خلق شده اند.

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان، زایمان و نازایی – جراح زیبایی زنان در اصفهان می باشند. شما عزیزان می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

تلفن رسا: 0217447111 – کد: 7023
09134714714
03136288896

صفحه اینستاگرام

بهترین جراح زنان در اصفهان

شاید در اطراف خود اشخاصی را دیده باشید که قربانی اشتباهات پزشکی شده اند و تاوان سنگینی برای عدم احتیاط و دقت در انتخاب پزشک خود داده اند. هرنوع جراحی در حیطه ی زنان و زیبایی نیازمند دقت و تبحر بالای جراح مربوطه است.

زیرا ایجاد نتایج رضایت بخش و موفقیت آمیز تنها به دانش و مهارت بالای جراح بستگی دارد. بنابراین توصیه می شود نهایت دقت را در انتخاب پزشک خود مد نظر قرار دهید تا به نتایج مثبت و مورد انتظار خود دست یابید.

دکتر ندا مقتدری

دکتر ندا مقتدری

انواع جراحی زیبایی واژن

با توجه به مطالب فوق الذکر، روش های بسیار متنوعی در جهت رفع عیوب ظاهری واژن پدید آمده اند. از میان روش های مذکور می توان به موارد مهمی مانند:

لابیاپلاستی

فردی را در نظر بگیرید که دارای لابیاهای بزرگ و دفرمه می باشد، این فرد در هنگام برقراری رابطه ی جنسی با همسر خود دچار اختلالاتی مانند: عدم لذت از ارتباط و… می شود. همچنین بزرگی لابیا می تواند بستر مناسبی برای تجمع باکتری ها و میکروب های عفونت زا، فراهم آورند. جراحی لابیاپلاستی روش موثری در رفع عوارض ناشی از بزرگی لابیا در زنان می باشد.

جراحی لابیاپلاستی بهتر است یا لابیاپلاستی با لیزر؟

در گذشته و پیش از پیشرفت علم جراحی با لیزر، عمل لابیاپلاستی به صورت جراحی انجام می شد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی لیزر، این عمل بدون خونریزی و نیاز به بستری شدن انجام می شود و هزینه بسیار کمتری در مقایسه با عمل جراحی خواهد داشت. علاوه بر این، لابیاپلاستی با لیزر امکان کار ظریف را برای جراح فراهم می کند و بیمار نیز استرس کمی خواهد داشت.

به طور کلی باید گفت که به لطف پیشرفت هایی که در علم درمان و جراحی با لیزر به وجود آمده است، جراحی لابیاپلاستی با لیزر عمل سنگینی به حساب نمی آید و با بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود و بیمار می تواند بعد از عمل به منزل برود و به کارهای روزمره خود بپردازد.

نتایج حاصل از لابیاپلاستی با لیزر

تنگ کردن واژن (پرینورافی)

وضع حمل از طریق زایمان طبیعی در آب به دفعات مکرر می تواند باعث گشاد شدن و افتادگی واژن شود. این افتادگی سبب ایجاد اختلالاتی در روابط زناشویی بین زوجین می شود. تنگ کردن واژن از طریق مختلفی امکان پذیر است که انتخاب راهکار موثر به تجویز جراح زیبایی زنان بستگی دارد.

سفید کردن واژن

بسیاری از زنان از تیرگی ناحیه ی تناسلی خود احساس نارضایتی دارند و در صدد رفع این تیرگی برمی آیند. سفید کردن ناحیه ی تناسلی از طریق مختلفی مانند: لیزرتراپی، کربوکسی تراپی و … صورت می پذیرد.

بسته به میزان تیرگی یکی از راهکارهای فوق الذکر (در صورت نیاز چند تکنیک به صورت همزمان برای ایجاد نتیجه ی مطلوب تر) از سوی پزشک مربوطه انتخاب می شود.

تزریق چربی

تزریق چربی و یا فیلر می تواند تاثیر مثبتی در ارتقا کیفیت روابط جنسی بین زوجین داشته باشد.

و … اشاره کرد.

چکیده مطلب

با توجه به اهمیت انتخاب صحیح پزشک، بسیاری از هموطنان عزیز اصفهانی برای انجام روش های فوق الذکر به دنبال بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان می باشند تا با اطمینان خاطر بیشتری شاهد برآورده شدن انتظارات معقول خود باشند.

سایر مقالات ارائه شده:

تغذیه در بارداری

زایمان سزارین

انواع کیست تخمدان

Call Now Button