Search
Close this search box.
عوارض خودارضایی در زنان

بهترین قرص برای درمان خودارضایی

آیا شما هم خودارضایی می کنید؟!؟ آیا می خواهید راه حلی برای درمان خودارضایی پیدا کنید؟؟

اگر به دنبال بهترین قرص برای درمان خودارضایی هستید، لازم است نکات بیان شده در این مطلب از سایت دکتر ندا مقتدری را در نظر بگیرید. شاید بهتر است در ابتدا با مفهوم خودارضایی آشنا شوید.

در اصطلاح به ارضا شدن به دلیل ایجاد سکس خیالی در ذهن فرد به واسطه ی تحریکاتی مانند: مشاهده ی عکس، فیلم و یا شخصیت جذاب، خود ارضایی می گویند.

تماس با دکتر زنان اصفهان- دکتر ندا مقتدری

عوارض خود ارضايي از نظر علمي

در اغلب موارد خود ارضایی در جوانانی که تمایل جنسی زیاد دارند ولی به جنس مخالف خود دسترسی ندارند، اتفاق می افتد. امنیت خاطر، مهیا بودن محیط و یا لذت انجام خود ارضایی باعث شده است افرادی که این عمل را تجربه کرده اند، تا حدی به آن اعتیاد پیدا کنند و ترک آن را دشوار بدانند!!!

نوسانات هورمونی ناشی از بلوغ در دختران و پسران، آن ها را وارد مرحله ای می سازد که تمایلات جنسی در آن ها شعله ور خواهد شد. اکثر افراد در سن بلوغ به دلیل نداشتن شریک جنسی، به خودارضایی روی می آورند.

نظر شما راجب خود ارضایی چیست؟ به نظر شما خود ارضایی عوارض نامطلوبی را به فرد تحمیل می سازد؟ در پاسخ به نیازهای جنسی باید گفت ازدواج و برقراری نزدیکی با شریک احساسی بهترین روش برای ارضا تمایلات جنسی افراد می باشد. به همین دلیل نیاز است تا آگاهی های مورد نیاز در مورد روند های فیزیولوژیک، در سن مناسب در اختیار پسران و دختران قرار بگیرد.با مراجعه به دکتر زنان اصفهان میتوانید این مشکلات را به طور محرمانه درمیان گذاشته و با پزشک خود این مشکل را برطرف کنید.

عوارض خودارضایی در زنان
عوارض خودارضایی در زنان

عوارض خودارضایی در دختران

یک لحظه خود را در شرایط زیر تصور کنید:

 • بی حوصلگی
 • آسیب دیدگی پرده بکارت
 • احساس درد در ناحیه ی زیر دل (این احساس بیشتر در افرادی اتفاق می افتد که تحریک شده اند ولی به ارگاسم نرسیده اند!)
 • عدم لذت از برقراری رابطه ی جنسی حقیقی
 • ضعف و کوفتگی عضلانی
 • خستگی مفرط
 • احساس خواب آلودگی و…

چه احساسی دارید؟ آیا ابتلا به شرایط فوق را مطلوب می دانید؟ مطمئنا پاسخ اکثر افراد به این سوال منفی می باشد.

چه کسی را سراغ دارید که از بی حوصلگی و سایر عوارض فوق الذکر احساس خوشایندی پیدا کند!!!

آش نخورده دهنتان را نسوزانید!!!

هشدار:

اگر در حین خود ارضایی دختران، تنها قسمت های خارجی دستگاه تناسلی تحریک شوند، صدمات مهمی به ناحیه ی تناسلی فرد وارد نمی شود؛ ولی اگر این تحریکات به قسمت های درونی برسد، در صورت مداومت این تحریکات، قسمت های درونی ناحیه ی تناسلی فرد دچار آسیب های جدی خواهد شد.

اکثر دختران تمایل دارند در شرایط مطلوب و توسط شریک احساسی خود، اولین رابطه ی جنسی را تجربه کنند. اگر شمایی که این مطلب را می خوانید دختر هستید مطمئنا عنوان بکارت برایتان ملموس است. فرض کنید پرده ی بکارت شما در حین خودارضایی صدمه ببینید. چه حسی پیدا می کنید؟

چگونه خودارضايي كنيم كه ضرر نداشته باشد؟

اعتیاد به خودارضایی در دختران عوارض نامطلوبی را به دنبال خواهد داشت. به گونه ای که اگر این عارضه به صورت رفتار روزانه ی فرد درآید می تواند مشکلات روحی_روانی و حتی جسمی برای فرد ایجاد نماید.

دلیل این امر؛ ایجاد سریع فاز هیجان جنسی در خود ارضایی می باشد. در این حالت فرد جنبه های مهم و عاطفی رابطه ی جنسی صحیح را دریافت نمی کند. بنابراین فرد مبتلا به افسردگی و خلاء عاطفی یا حتی اضطراب و کاهش اعتماد به نفس می شود.

علاوه بر موارد مذکور دخترانی که خود ارضایی می کنند؛ بعد از ازدواج و برقراری نزدیکی با شریک احساسی خود، به راحتی تحریک نمی شوند و مشکلات زیادی در به ارگاسم رسیدن پیدا می کنند.

 • در صورت اعتیاد شدید دختران به خود ارضایی؛ فرد گمان می کند تنها با خودارضایی می تواند به ارگاسم برسد و میل جنسی خود را پاسخ بگوید!!!

بی میلی جنسی از جمله عوارض مطرح و نامطلوب ناشی از خودارضایی در زنان می باشد. این افراد رفته رفته تمایلی به برقراری رابطه ی جنسی ندارند و نمی توانند تجربه ی خوشایندی از به ارگاسم رسیدن توسط همسر خود داشته باشند!!!

بیشتر بخوانید: لابیاپلاستی در اصفهان چیست؟

جراحی لابیاپلاستی- دکتر ندا مقتدری

عوارض روحی روانی خود ارضایی

این عوارض می توانند هر دو گروه مردان و زنان را تحت تاثیر قرار دهند. در بررسی این مقوله به اختلالات روحی فرد بعد از ازدواج باید پرداخت.

فرض کنید فردی به خود ارضایی اعتیاد پیدا کرده است. این فرد با تجسم فرد جذابی در ذهن خود رابطه ی جنسی را به صورت مجازی تصویر سازی می کند.

در این حالت مغز فرد به اندام ها پیام های مجازی ارسال می کند که به دنبال این پیغام ها جریان خون به سمت ارگان های قابل تحریک بیشتر می شود. در انتها با ارضا شدن فرد؛ انرژی زیادی به واسطه ی این چرخه ی مجازی به هدر خواهد رفت.

بنابراین مغز فرد به این روند عادت پیدا می کند و دیگر درک درستی از برقراری رابطه ی جنسی با شریک حقیقی احساسی خود نخواهد داشت. این افراد معمولا بعد از ازدواج نیز تمایل دارند تا به خودارضایی خود ادامه دهند و به همین دلیل از شریک احساسی خود دور می شوند و تمایلی به برقراری نزدیکی با او ندارند!!!

چه نتایجی با خواندن مطالب فوق ذهنتان را درگیر ساخته است؟ آیا به ابعاد نامناسب و آسیب زننده ی خود ارضایی فکر کرده اید؟

دکتر ندا مقتدری متخصص زنان در اصفهان؛ از مجهزترین دستگاه های روز دنیا به منظور درمان بیماری ها و جراحی های زیبایی استفاده می نمایند.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره های لازم اقدام نمایید:
شماره های تماس:    ۳۶۲۸۸۸۹۶۰۳۱  ،  ۰۹۱۳۴۷۱۴۷۱۴
صفحه اینستاگرام

درمان خودارضایی

راه های موثری برای ترک خودارضایی وجود دارد. به این نکته توجه کنید؛ هیچ گاه فردی که به خودارضایی اعتیاد پیدا کرده است نمی توانند به یکباره آن را ترک کند!!! برای یافتن راهکارهای موثر و کاربردی می توانید با متخصص زنان و زایمان و یا روانشناس مشورت نمایید.

زیرا خودارضایی ناشی از قوی ترین غریزه ی انسان یعنی بعد جنسی می باشد و ترک آن فرصت نیاز دارد. اگر شما در زمره ی افراد معتاد به خودارضایی هستید می توانید از روش های زیر برای ترک این عارضه استفاده نمایید:

 1. سعی کنید از تنها بودن دوری کنید.
 2. اگر نگاه کردن اندام جنس مخالفتان باعث تحریک شما می شود؛ بلافاصله روی خود را برگردانید.
 3. از تماشای فیلم ها و تصاویر محرک اجتناب کنید.
 4. فعالیت های ورزشی انجام دهید.
 5. یک کلاس تفریحی و یا آموزشی ثبت نام کنید.
 6. خود را قبل از خوابیدن کاملا خسته کنید.
 7. وقت زیادی را برای استحمام خود اختصاص ندهید!
 8. پرخوری نکنید.
 9. سعی کنید از تکنیک های موثر برای کنترل افکار خود استفاده کنید.

راه های مذکور نمی توانند شما را به یکباره از خودارضایی دور کند. در روند درمان ابتدا تعداد خودارضایی در طول روز کاهش یافته و سپس تعداد روزهای خودارضایی به مرور و رفته رفته کمتر خواهند شد.

به خاطر داشته باشید برای ترک کامل خودارضایی لازم است، موارد یاد شده را تکرار کنید و تا درمان کامل این عارضه در انجام آن ها کوتاهی نکنید.

98 پاسخ
 1. سلام
  بنده دوسالی هست که ازدواج کردم همسر بنده تمایلی به برقراری رابطه جنسی بامن نیست چون هیچوقت دررابطه ارضا نشده و من درنوجوانی خودارضایی میکردم اما اونو ترک کردم اما الان با این وضع دوباره دست به این کار زدم الان باید چیکار کنم من مشاوره هم رفتیم و جوابی نگرفتیم آیا میشه همسر من خود ارضایی میکرده که الان اینجور شده خودش که نمیگه چیزی

  1. باید از سکستراپیست مشورت بگیرید و همزمان با یک متخصص زنان هم مشاوره داشته باشید تا مشکلتان برطرف شود.

 2. من سه ساله خود ارضایی میکنم در سن نوجوانی هستم و ۸ روز هست که از این گناه بزرگ نهی کردم و نرفتم سمتش ولی گاهی اوقات بدون دیدن به فیلم یا عکس های سکسی وسوسه میشم اکثرا هم در تنهایی .لطفا کمک کنین

   1. سلام من از ۱۴ سالگی خود ارضایی میکردم الان ۲۴ سالمه احساس میکنم الان از نظر قوای جنسی ظعیف شدم داروی چیزی هست مصرف کنم واسه جبران اش

 3. سلام من از ۱۰ سالگی خود ارضایی کردم الان ۱۸ سالم هست نمیتوانم ان را ترک کنم از زتدگیم سیر شدم مغزم کشش نمیدهد همه جایه بدنم درد میکند لطفا یه راهی نشونم بدین

   1. سلام خانم دکتر من ندونستم چطوری باید اینجا کامنت بزارم میشه لطفا کمکم کنید خیلی برام مهمه
    خانم دکتر اگه خانمی که از سن بلوغ دائما خود ارضایی کرده یعنی تقریبا همیشه و به طور مستمر و بعد تصمیم به ترک میگیره و این عمل رو به فقط چندبار (زیر ۱۰ بار) در سال رسونده که واقعا از تکرار هم‌ناراحته و اگه دیگه به هیچ عنوان انجامش نده بعدا در زندگی مشترکش میتونه به صورت طبیعی و واژینال به ارگاسم برسه؟؟؟
    دیگه مشکلی تو برقراری رابطه نداشته باشه؟؟؟

 4. سلام. منمرد متاهلی هستم که ده سال هست ازدواج کردم. همه چیز بین من و همسرم خوبه و تا حالا مشکلی نداشتیم. واقعا ۲ تا دوست هستیم. فقط توی رابطه جنسی یکمی تمایلمون به سکس ۷، ۸ روزی یک بار هست. جدیدا متوجه شدم خانمم بعضی شب ها شاید هفته ای یا دو هفته ای یک بار شب که من میخوابم خودارضایی میکنه که بعضی وقت ها بیدار میشم. نمیدونم چطوری در این رابطه با همسرم صحبت کنم؟ با خودش صحبت کنم یا به خواهرش که خیلی باهاش صمیمی هست بگم که ببینم چیکار کنم؟ ما واقعا زندگی خوبی داریم و نمیخوام دوری بینمون اتفاق بیفته

 5. سلام جوانی هستم سی ساله که از 15سالگی خود ارضایی میکنم سه سالم هست ازدواج کردم اما نتونستم ترکش کنم گاهی وقتا چند ماه هم خودارضایی نمیکنم گاهی وقتا هم چند روزی ی بار این کارو انجام میدم به خاطر این کار کم حافظه شدم زود ی چیزو یادم میره باید چکار کنم آیا کم حافظگیم برمی‌گرده

 6. سلام من دختری ۱۴ ساله هستم و از ۱۲ سالگی خودارضایی میکنم.البته به صورت مالش کلیتوریس.بعضی روزا اصلا نمیکنم اصلا یه چند هفته نمیکنم بعد از اون روزی سه بار میکنم.الان یه هفتست که نکردم و دیگه قصد ترک کردنش رو دارم.فقط یه سوال داشتم لطفاااا جوابمو بدید.آیا در سونوگرافی یا آزمایش ادرار نشون داده میشه که من خودارضایی میکنم؟

 7. سلام یعنی هیچ دارویی برای ازبین بردن شهوت به مدت چهل روز در وجود نداره؟
  باید به چه دکتری مراجعه کنم؟
  چه متخصصی؟
  میخوام دارو مصرف کنم…..
  من جنس مذکر هستم

 8. سلام من 10سال هست خودارضایی میکنم جنس مخالف هم همیشه باعث تحریک میشه بعضی وقت ها هم کنترل خود رو از دست میدم چکار کنم تحریک نشم خودم خسته شدم هم افسرده

  1. برای اقدام درست و موثر لازم است با یک روانشناس معتبر مشورت کنید. مطمئن باشین راهی برای کاهش تحریکات غیر ضروری و حفظ سلامت روحی وجود دارد که بعد از معاینات از سمت پزشک و روانشناس معرفی می شوند.

  1. سلام دوست عزیز
   برای ترک خودارضایی بهتر است با متخصص مشورت نمایید زیرا انجام این کار سبب بروز عوارض برای شما خواهد بود بهتر است برای رهایی از این عوارض با کمک یک مشاور از آنها خلاص شوید.

 9. سلام من یک پسر ۱۵ ساله هستم.

  پارسال خودارضایی کردم و بعد از مدتی مشکل ادراری پیدا کردم.

  بعد از دفع ادرار باز هم احساس می کردم که ادرار دارم در حالی که هیچ ادراری نداشتم اگر هم داشتم چند قطره بود.
  در خواب هم ارضا می شدم و ترشحات می آمد.

  بعد رفتم دکتر و آزمایش خون و ادرار و عکس از کلیه و مثانه دادم و هیچ مشکلی در آنها نبود فقط در آزمایش ادرار کمی خون بود.

  یک قرصی نوشت که الان یادم نیست چی بود.
  گفت آب زیاد بنوش و هر ۲ ساعت یک بار برو سرویس و بعد یک ماه بیا ببینم هنوز خون داخل ادرار هست یا نه اما بعد از درمان کاملاً فراموش شد و الان نمیدونم هنوز خون هست یا خیر.

  بعد از یک ماه خوب شدم اما از اون زمان تا الان هنوز مشکل ارضا شدن در خواب دارم.

  فکر کنم به دلیل اینکه زیادی بهش فکر میکنم یا از دیدن فیلمه که باعث اینجور مشکلات میشه.

  امسال هم دوباره خودارضایی کردم برای دومین بار الان بعد یک ماه دوباره همون مشکل اداری رو دارم نمیدونم چه کنم.

  هیچ دردی یا سوزشی هم ندارم فقط این احساس ادرار بعد دفع ادرار و ارضا شدن در خواب منو اذیت میکنه.

  میشه راهنمایی کنید.
  ممنون

 10. سلام من 15 سالمه از کلاس اول خود ارضایی میکردم دو سالی میشه شک کردم به اینکه پرده دارم یا نه
  با خود ارضایی پردمو زدم باید چیکار کنم به خانواده هم چیزی نمیتونم بگم

  1. سلام دوست عزیز
   تشخیص پارگی یا سالم بودن پرده بکارت بدون بررسی های لازم توسط متخصص زنان امکان نخواهد داشت و نیازمند معاینه است. جالب است بدانید که سالم بودن پرده بکارت و تشخیص تنها توسط متخصص زنان امکان خواهد داشت و توسط فرد ممکن نیست.

 11. سلام من دختری 19 ساله ام که شیش ساله که این کارو انجام میدم و الان یک ماهه که دچار وزوز گوش شدم ادرارم رو هم نمیتونم کنترل کنم بنظرتون اینا از عوارض خود ارضاییه؟ توی چتد تا سایت دیدم که گفته بود وزوز گوش و ناتوانی در کنترل ادرار از عوارض خود ارضاییه این حرف صحت داره؟ اگه درسته وقتی که ترک کنم خود ارضایی رو وزوز گوش و ناتوانی در کنترل ادرارم خوب میشن؟ لطفا جواب بدین نمیدونم به خانوادم بگم مشکلم چیه

  1. سلام دوست عزیز
   عوارض خودارضایی با ترک آن پس از مدتی با توصیه های پزشکی برطرف می شود برای رفع و درمان عوارض آن به پزشک مراجعه نمایید و در این زمینه مشورت نمایید.

 12. سلام وقت بخیر
  ببخشید من از بچگی به هر دلیلی خود ارضایی میکردم الان کلا تغییر حالت داده و با هر ضربه یا فشاری مثلا وقتی شلوار زیپ دار تنگ میپوشم سریع ارضا میشم میدونم اصلا خوب نیست تازه دچار شقایق مقعدی هم شدم و…ضمن اینکه دیگه نمی دونم الان دخترم یا نه الان ۲۲ سالم و تازه سر از این چیز ها در آوردم که کارم گناه بوده و … اگر من بیام اصفهان شما میتونید تو درمانم کمکم کنید از راه دور چی

 13. من هم از۷سالگی تاالان که۱۴سالمه خودارضایی داشتم اماتو۷سالگی نمی دونستم چکارمی کنم ازسرجهل بود الان که فهمیدم گناه کبیره که سرشار ازعوارضه تصمیم به ترکش کردم اراده دست خودتونه وقت اراده دارین انجامش بدین چرااراده ندارین ترک کنین ؟من تواولین بارتا۱۰روز دوام آوردم بعدش شکست خوردم اماناامیدنشدم چون خودم به افکارم اجازه دادم به جای دیگه خطورکنه بلایی سرمن نیومده فقط خودم آرامش درونیمو به فنای لذت لحظه ای که به ارگاسمم نرسیدم دادم واینبارکاملامتوجه شدم اینکاراصلاخوشایندنیس آارزشی هم نداره پس خودمونوتلف وعده دروغین شیطان نکنیم تومرکز نزدیکی به خداهرچی که نوشته عمل کنیدشکست من بخاطراین بودکه بعدروز ۶دیگه حوصلم نرسیدچیزایی که گفته بودانجام ندادم پس چیزایی که می گن قطعا حکمتی داره

 14. سلام من الان ۲۰سالنه والان ۹سال دارم خود ارضای انجام میدم نمیتونم کنترلش کنم لطفا بدون این که برم دکتر یا چیزی بهم بگید چه جور برطرفش کنم

  1. سلام دوست عزیز
   انجام فعالیت های ورزشی، مراقبه یا مدیتیشن، مطالعه و عدم مشاهده فیلم های پورن و تنها نبودن می تواند به شما کمک نماید. همچنین مراجعه به سکس تراپیست و انجام مشاوره لازم است.

 15. سلام
  چند وقتی چشم هایم بدلیل خود ارضایی بیش از حد کمی تار میشه ایا ممکنه بعد از ترک به حالت اول برگرده چشمام رو اخم میکنم واضح میبینم اما تاره .

 16. سلام وقت بخیر مذکر هستم خسته شدم از دست این کارا نمیتونمم ترک کنم شدید درگیرم و خجالت میکشم با کسی درمیان بزارم ایا دارویی هست بشه مصرف کرد به صورت خود سر

 17. سلام خانم دکتر ببخشید من یک جوون 15 سال هم بعد خودارضایی اکثرا سینه ام وقتی فشار میدهم درد میکند
  و وقتی در رختخواب به پهلو دراز میکشم قفسه سینه ام درد میگیرد راهی هم داره؟

  و دوم بعد از دفع ادرار باید در آلت تناسلی خودم دستمال بگزارم تا قطرات ادرارم من را نجس نکند راهی دارد؟

 18. سلام من از 15 سالگی خود ارضایی کردم الان 20 سالمه ایا بعد از ترک خورد ارضای اگ پرده بکارت از بین بره و صدمه جدی ببینه بعد از ترکش خودش درست میشه یا باید برم برای درمانش😔

 19. سلام به همگی.این چهار تا کارو انجام بدید تمامه و واقعا جواب میده.(به دیگران هم یاد بدید.)

  1-از تنهایی دوری کنید.
  2-نماز بخوانید.
  3-ورزش کنید.
  4- اصلا به سایت های نامشروع نرید.

 20. سلام.من ۱۵ سالمه و ۲ ساله که این عمل رو انجام میدم و قصد ترکش رو دارم.فقط یه سوال:چه قرصی رو مصرف کنم که تو این سن
  عوارض بدی نداشته باشه و کامل بتونه این عمل رو از سرم بندازه؟

 21. سلام من به پسر 19 ساله هستم و تقریباً 4 سال خود ارضایی کردم چشام ضعیف شده بدنم خیلی ضعیفه و دیگه مثل قبل زرنگ نیستم همش دوس دارم یه جا بشینم حافظه ام اصلا خوب نیست اوایل وقتی خود ارضایی میکردم صبح ها ساعت 6 بود و بعد از یکی دو ماه هر شب توی خواب ارضا میشدم
  الان راهی هست که بتونم دوباره مثل اول سالم بشم

 22. سلام‌ من‌16سالگی‌به‌خودارضای‌رو‌ی‌اوردم‌ الان‌22سالمه‌ خیلی‌ضیف‌شدم‌ خیلی‌بی‌حال‌هستم‌ چشمام‌ضیف‌‌ شبا‌خوابم‌نمیبره حالم‌خوب‌نیست‌ چیکار‌کنم‌دکتر

 23. سلام عرض ادب ببخشید میگه بگید چطور ترکش کنیم خود ارضای رو 17 سالمه وقتی 11سالم بود خود ارضای میکردم الان هم میکنم ولی گناه کبیره هست و میخوام ترک کنم چون دستور خداست و مجبوریم چیکار کنم ترک کنم؟!!؟؟؟؟!!!!

 24. سلام من دخترم دوره مجردی خود ارضایی میکردم با تصویر سازی الان که دوره نامزدی هستم بازم به همون حال ارضا میشم یه جورایی با آلت همسرم مالشی ار ضا میشم خیلی حس بدی میگیرم احساس گناه، درسته پیش سکس تراپ رفتم چند جلسه ولی همش راجب خودم حرف میزدیم اصلا به سکس اشاره نمی‌کرد جوری که از جلسه چهارم دیگه نرفتم نا امید شدم… خود ارضایی هم ادامه داره چیکار کنم ترک کنم؟!

 25. سلام پسرم 3 ساله که خودارضایی میکنم چشمام ضعیف شده حافظم ضعیف شده بدنم ضعیف شده هر دو هفته یک بار این گناه رو انجام میدم چکار کنم

  ایا با ترک کاملش حافظه و بدنم قوی میشه؟

 26. سلام
  من ۱۵ سالمه ۲ سال خود ارضایی میکردم الان هم دیگه انحام ندادم .الان شدید زانو هام و مچ دستم تیر میکشه و خیلی ضعیف شده ایا به مرور زمان خوب میشه ؟
  از قرص های مولتی ویتامین استفاده کنم بهتره؟

 27. سلام خانم دکتور من از ۱۶ ساله گی خود ارضایی میکردم تت الان ۲۷ سالم هست مجردم خیلی خسته شدم هر باری بعد از انجام این کار خوده توهین و تحقییر میکنم یک راه حل نشان بدین من همه کمنت ها ره خاندم شما یکی ان ها ره پاسخ ندادین فقد به روان پزشک و یا دکتر معرفی کردین جواب سوالات مان ره بدین قرص برای خود ارضایی است اگر است چه است میشع معرفی کنید

 28. سلام خانم دکتر من یه چند سالی هس خود ارضایی میکنم الان نمیدونم چه باید هر روز هر شب انجام بدم شده حالا ۵بار۶ بار چه مشکلاتی برام پیش میاد

 29. سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه از ۱۳ سالگی خود ارضایی مکرر میکنم که تی این سه ماه اخیر بیشترم شده از کنترل خارج شده منی من دیگه غلیظ نیست نمیدونم چرا ؟
  جدیدا بعد هر بار خود ارضایی سرگیجه میگیرم و موقع ارضا پاهام سفت میشن نمیدونم چه کار کنم
  ایا این سرگیجه درد مفاصل و منی بدون غلظت دلیلش خود ارضایی هست ؟
  الا منی من غلظت نداره یعنی مشکل جدی در حامله کردن همسر در اینده ایجاد میکنه

 30. سلام
  من ۱۶ سالمه و از ۱۳ سالگی شروع به خودارضایی کردم و بعد از عوارض زیادی رو داشته الان ۳ ساله که هر روز و ثانیه بدن درد دارم بارها تلاس کردم که این کار رو ترک کنم ولی نتونستم اگر امکانش هست راهنماییم کنید

 31. سلام من چند تا راه برای ترک میگم خودم با این چند روش ترک کردم و الان تقریبا یک سال میشه به هیچ عنوان انجام ندادم
  اول بذارید یه آزمایش علمی رو براتون بگم
  میگن تو قفس موش ها یدونه اهرم گذاشتن اگه موش اون اهرم رو فشار میداد بهش غذا میدادن.بعد یک مدت یک اهرم دیگه بهش اضافه کردن و وقتی موش اون اهرم رو فشار میداد بهش کوکائین میدادن.بعد یه مدت موش ها دیگه اهرم غذارو فشار نمیدادن و فقط دنبال کوکائین بودن.انقدر اینکار رو تکرار میکردن تا ضعیف میشدن و میمردن.
  جالب اینجاس که وقتی موش هارو آزاد کردن و تو فضای آزاد این دو تا اهرم رو قرار دادن موش ها چون مشغول کارهای روز مرشون شده بودن خیلی کم از کوکائین استفاده میکردن.
  در نتیجه شما وقتی تو قفسی به اسم خونه خودتو حبس کردین و همش پای فیلم پورن هستین مطمئنا مثل موش ها انقد ضعیف میشید و بقای خودتون رو به خطر میندازین.
  اول اینکه صبح ها زود از خواب بیدار بشین تا شب راحت بخوابین
  دوم اینکه هر روز مشغولیت و فعالیت زیاد داشته باشین
  هر روز دوش آب سرد بگیرید
  تو تنهایی به هیچ عنوان از اینترنت و موبایل و کامپیوتر استفاده نکنید
  به مدت شیش ماهم از داروی گیاهیه کاتالافیلد استفاده کنید و تا دونه ی آخرش بخورید یکم گرونه ولی ارزششو داره بطور طبیعی میل جنسیتون رو کم میکنه و برای ترک خودارضایی ساخته شده
  نکته ی از همه مهم تر راز و نیاز و کمک گرفتن از خدا هست
  خدای هر کس شاید با خدای کس دیگه فرق کنه
  خدای من خیلی مهربون و بخشندس
  پس به هر چیزی که اعتقاد داری متوصل شو و ازش انرژی بگیر.
  حتما موفق میشی.
  یا حق

 32. منو ببینید و آینه ی عبرتتون قرار بدید
  سلام پسرم 21 سالمه از 7 سالگی مبتلا شدم و تا 15سالگی نمیدونستم چیه تو بازه زمانی 16 تا 18سالگی تصمیم گرفتم ترک کنم نه بخاطر عوارضش چون هنوز عوارضش سراغم نیومده بود فقط بخاطر اینکه گناه بود و منم یه پسر مذهبی بودم همه چی خوب بود و تا دوماهه ترک هم تونستم برم صورتم جذاب و خوشگل شده بود طوریکه بقیه تعریف میکردن اما بدبختی از وقتی شروع شد که ترک اینکارو به بهانه های مختلف عقب مینداختم و بجایی رسید که دیگه مسیر توبه و ترکو کنار گذاشتم و از 18 سالگی به بعد یعنی 18و 19 و 20 سالگی که با ایام کرونا و قرنطینه و خونه نشینی هم همراه شده بود خودارضایی افراطیو شروع کردم روزایی بود که 5 یا 6 بار انجامش میدادم از عرش به فرش سقوط کردم زیر چشمام کبود و گود شد موهام خشکو و بی کیفیت شد طوری که مجبور شدم چندین بار از ته کچل کنم درمیومدم ریزش مو هاش عذاب آور بود چشمام ضعیف شد و تاری دید گرفتم دماغم بد شکلو بد فرم شد پوسته صورتمم شل شد و رنگشم که سفید بود تیره و تاریک شد دیدین میگن رنگ به رخسار نداره دقیقا همین برام اتفاق افتاد خلاصه چهره زیبا و جذابم زشت شد طوری که از دیدن خودم تو آینه فراری بودم تا اینجا عوارض ظاهریمو براتون گفتم بزار بقیشم بگم : حافظم به معنای واقعی کلمه نابود شد و فراموشی گرفتم طوریکه هیچی یادم نمی موند زودرنجی شدید و احساس تنهایی شدید داشتم تنها و گوشه گیر و منزوی شدم چند باریم کمر درد سراغم اومد وقتایی که میزدم بعدش کلی خسته و کسل و بی حوصله میشدم طوریکه حال انجام دادن هیچ کاریو نداشتم فقط دلم میخواس بخوابم و زمان بگذره بخاطر این مرض سگی اعصابو روانم نابود شد و افسردگی گرفتم طوریکه شبا خوابم نمیبرد تا مرز خودکشی رفتم بخاطر اقدام به خودکشی چن روز تو تیمارستان بستری شدم الانم بیشتر از یه ساله شبانه روز 5 تا قرص میخورم و تا نخورم خوابم نمیبره از درسو تحصیل افتادم سه سال طول کشید امتحانات دوازدهم رو پاس کنم و دیپلمم رو بگیرم همشم به خاطر جق بود چون نه تمرکز برام میذاشت نه حافظه کلا عقلو هوشو یادگیریو به شدت کم میکنه طوریکه از درسو یادگیری می افتین هیچ دوستو رفیقی ندارم تنهای تنهام سه ساله خونه نشینم تو چشمای هیچ کس نمی تونم نگا کنم سرم همش پایینه و از اینکه کسی منو ببینه فراریم عزت نفسو اعتماد به نفس ندارم خ.ا باعث شده بیضه هام کوچیک شن باعث شده تناسب اندام و هیکلم بهم بخوره و بخاطر خونه نشینی و بی تحرکی به غلظت خون دچار شم تو اوج جوونی پیرم کرد بس که غمو غصه خوردم و گریه کردم با اینکه سنی نداشتم همش آرزوی مرگ میکردم و ذهنم پر شده بود از افکار خودکشی و… فعلا همینا به ذهنم اومد بازم هست خیلیم هس اما فعلا یادم نیس… داداشا و آبجیای گل خودارضایی نکنید بخدا مرضی از این بدتر برای یه جوون وجود نداره همه چیتو ازت میگیره حتی به نظره من از سرطانم بدتره اوناییم که فاز علمو روشنفکری بر میدارن و میگن اینا همش الکیه نه تنها ضرر نداره بلکه فایدم داره ما که میزنیم وعشقو حالمونو میکنیم و به هیچ کدوم از اینایی که گفتی دچار نشدیم در جواب باید بهشون بگم اولا هیچ علمی بالاتر ازتجربه نیس دوما شما یا هنوز اول راهی (سنت کمه یا کم و دیر به دیر میزنی) یا هنوز معتادش نشدی تا از کنترلت خارج بشه چون وقتی معتادش بشی دیگه هیچی برات مهم نیس فقط دنبال اینی بزنی و حالشو ببری و مثه مواد دوزشو بیشتر میکنی تا بیشتر حال کنی و در نتیجه بیشتر به فنا میری. نمیدونم پسری یا دختر ، چن سالته یا اهل کجایی هیچ کدوم اینا مهم نیست مهم اینه اگه آدمیزادی نووجونی و جوون و سلامتیت و آیندت برات مهمه منو آینه عبرتت قرا بده و بذارش کنار هنوزم دیر نشده ترکش کن بهت قول میدم خوب خوب میشی اگه میخوای ترک کنی اینو بدون تا زمانی که از اینکار به اندازه کافی درد و رنج نکشیده باشی نمیتونی ترکش کنی باید از این عمل متنفر بشی من که بعد 5 سال لغزش تصمیم قلبی و کاملا جدی گرفتم و میخوام برای همیشه این بیماری و اعتیاد مخربو ترک کنم ، نوجونیمو ازم گرفت اما نمیذارم جوونیمو ازم بگیره… امیدوارم شماهم بتونین ترک کنین فقط کافیه که بخواین همین ببخشید طولانی شد… به امید رهایی و پاکی همه ی جوونا از این بیماری و اعتیاد مخرب … یا علی

 33. باسلام و‌خسته نباشید خانم‌دکتر. من برادرمعلول جسمی و ذهنی دارم و مدتی هست خود ارضایی می کنه.می خواستم ببینم چه دارویی برای ترک خود ارضایی برای این دسته پیشنهاد می کنید.؟با تشکر

 34. سلام من دخترم و متاسفانه یک سالی هست به این مشکل دچار شدم باید به کجا مراجعه کنم امکان مشاوره تلفنی دارن خانم دکتر؟

 35. راهی هست که متوجه بشیم فرزندمون دچار خودارضایی هست یا خیر؟ من مدتیه میبینم که دخترم بی حاله و دائم میره تو اتاقش ی موقعایی اما خیلی با نشاط هست و هربار میرم تو اتاقش میبینم روی تخت دراز کشیده و پتو کشیده روش ولی خواب نیست نگرانم براش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط