info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

زایمان با حضور همسر در اصفهان1 min read

زایمان با حضور همسر در اصفهان

بارداری و به دنیا آوردن فرزند مهمترین اتفاق در زندگی یک زن است و بزرگترین تفاوت بین زن و مرد در روند زندگی آنهاست.

به جرأت می توان گفت که مردان اگر بخواهند بزرگترین حسرت های زندگی شان را در زمینه شناخت ابعاد جهان هستی بشمارند احتمالا ناتوانی مردان در درک و تجربه باردار شدن و دخالت در تولد فرزند یکی از آنهاست. اما طبیعت و خالق عظیم آن اینگونه خواسته و خیر او در این باشد.

عکس زایمان طبیعی در کنار همسر

عکس زایمان طبیعی در کنار همسر

اما امروز دیگر مثل گذشته نیست که مردان در به دنیا آوردن فرزند هیچ دخالتی نداشته و اساسا خود را در طول دوران حاملگی و زایمان و بعد از آن تنها نان آور، تلقی کنند و همه بار مادی و عاطفی موضوع بزرگ زایمان و بارداری را بر دوش زنان رها کنند.

زندگی در دنیای مدرن نقش مردان را در روند به وجود آوردن فرزند تغییر داده و دست کم همیاری عاطفی آنها در کنار همسرانشان کمترین کاری است که مردان می توانند خود را در آن دخالت دهند.

اگر از همه زنانی که همسرشان در لحظه زایمان در کنارشان بودند بپرسید خواهید دانست که این زنان در روند زایمان با حضور همسر در اصفهان درد کمتری را تجربه کردند و آمادگی روانی بیشتر داشته و حتی نیاز به مصرف دارو در آنها به شدت کاهش داشته است.

دکتر ندا مقتدری، جراح و متخصص زنان در اصفهان؛ از مجهزترین دستگاه های روز دنیا به منظور درمان بیماری ها و جراحی های زیبایی استفاده می نمایند.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره های لازم اقدام نمایید:
شماره های تماس:    ۳۶۲۸۸۸۹۶۰۳۱  ،  ۰۹۱۳۴۷۱۴۷۱۴
صفحه اینستاگرام

مراحل زایمان طبیعی

اگر شما به زایمان طبیعی در آب فکر کرده و بدان علاقمند شده اید باید بدانید که این کار چند مرحله مهم دارد. بدیهی است که اولین مرحله اساسا در باردار شدن، انتخاب و یافتن بهترین متخصص زنان در محل زندگی تان است.

در کنار معاینات و مشورت های یک متخصص خبره در زندگی زناشویی و در روند مادر شدن با شیوه های مختلف علمی آشنا خواهید شد.

برای مثال ورزش کردن یکی از آنهاست. بسیاری از زنان احتمالا ورزش در دوران بارداری را نه تنها جدی نمی گیرند حتی از آن می ترسند.

اما برای شمایی که قصد مادر شدن دارید و به ویژه اینکه در اصفهان زندگی می کنید باید بدانید بهترین متخصص زنان و زایمان در اصفهان اگر پزشک شما باشد کمکتان خواهد کرد که در دوران بارداری ورزش کنید و با انجام ورزش های مفید هم سلامت خود و جنین را ارتقا دهید و هم دوران بارداری را به یک تجربه خوب بدون هیچ بعد منفی ناشی از مشکلات جسمی و روحی و روانی تبدیل کنید و هم یک زایمان لذت بخش داشته باشید، مخصوصا اگر زایمان در آب باشد!!!

زایمان در آب با حضور همسر

اگر ساکن استان اصفهان هستید یا در اصفهان می خواهید فرزند خود را به دنیا بیاورید و می خواهید زایمان طبیعی در آب را تجربه کنید فوراً به متخصص زنان در اصفهان مراجعه کنید تا روند کار را برایتان به خوبی شرح دهد و شرایط جسمی شما و جنین را برای چنین کاری آماده سازد.

همسرتان را نیز با خود همراه کنید تا زایمان در آب را با همراهی شوهرتان تجربه کنید و این رویداد بزرگ را به یک خاطره خاص تبدیل سازید. یادتان باشد که زایمان در آب باید در یک مکان صحیح و امن و در یک بیمارستان مجهز با تمامی امکانات مهم و لازم انجام شود و وجود هرگونه خطر را در روند زایمان برای مادر و نوزاد به صفر برساند.

پاسخ

یازده + دوازده =

Call Now Button