info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

تاثیر لیزر در سفید کردن واژن

سفید کردن واژن با لیزر در اصفهان

هزینه ی سفید کردن واژن با لیزر چقدر است؟
مزایای سفید کردن واژن با لیزر چیست؟
آیا سفید کردن واژن با لیزر عوارض دارد؟
با ما همراه باشید تا به پاسخ سوالات فوق دست پیدا کنید.

روش های سفید کردن واژن

سفید کردن واژن امروزه جایگاه ویژه ای در میان افراد جویای زیبایی پیدا کرده است. بسیاری از افراد تیرگی ناحیه ی تناسلی و کشاله ی ران خود را عاملی برای کاهش اعتماد به نفس و مختل شدن روابط جنسی خود می دانند.
شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که داشتن ظاهری آراسته تاثیر بسیار زیادی در ارتقاء کیفیت روابط زناشویی دارد. زیبایی جنسی نیز بر شدت این تاثیر می افزاید.
به نظر شما چه کسی از زیباتر شدن و برقراری رابطه ی جنسی با کیفیت و لذت بخش، احساس نارضایتی می کند؟؟؟ تمایل به زیبایی غریزه ای غیرقابل انکار در فطرت تمام انسان ها می باشد. زیبایی جنسیت و سن و سال نمی شناسد.

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر

– روش های سنتی

شاید در اطراف خود کسانی را دیده باشید که تلاش می کنند تا با استفاده از راهکارهای سنتی و مصرف کرم های متعدد، رنگ ناحیه ی تناسلی خود را روشن تر سازند. آیا موفق بوده اند؟ به نظر شما ماندگاری نتایج حاصل از روش های سنتی چقدر است؟
پیشرفت دانش پزشکی و ابداع تجهیزات نوین عرصه را برای استفاده از روش های سنتی تنگ کرده است. در اکثر موارد افرادی که از روش های سنتی برای روشن کردن واژن خود کمک گرفته اند، احساس نارضایتی داشته و ابراز می کنند که نتیجه ی رضایت بخشی از استفاده از روش های مذکور نگرفته اند.

 

– تزریق

تزریق برخی از مواد شیمیایی ممکن است به سفید سازی ناحیه ی تناسلی کمک شایانی کند. به طور مثال کربوکسی تراپی یکی از روش های مذکور برای روشن کردن واژن می باشد که می توان به صورت مکمل در کنار سایر روش های کاربردی، مورد استفاده قرار داد.
در مواقعی ممکن است تیرگی ناحیه ی تناسلی به دلیل چین و چروک های پوستی اتفاق افتاده باشد. در این حالت ممکن است تزریق چربی به واژن به کمتر شدن تیرگی این ناحیه کمک کند.

دکتر ندا مقتدری جراح زنان در اصفهان می باشند. شما عزیزان می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

تلفن رسا: 0217447111 – کد: 7023
09134714714
03136288896

صفحه اینستاگرام

– لیزر تراپی

سفید کردن واژن با لیزر یکی از تکنیک های نوین در جوانسازی واژن می باشد. دستگاه هایی که ما در مطب برای سفید کردن واژن استفاده می کنیم، لیزر مونالیزا و لیزر آنجلا می باشند.
طبق تحقیقات جهانی به عمل آمده لیزرهای فوق الذکر تاثیر بسیار زیادی در رفع تیرگی واژن و کشاله ی ران دارند.
سفید کردن واژن با لیزر بدون درد و احساس ناراحتی صورت می گیرد و معمولا تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نتیجه ی لازم، حدود 2 تا 4 جلسه بسته به میزان و شدت تیرگی واژن و کشاله ی ران، می باشد.

هزينه سفيد كردن واژن با ليزر در اصفهان

هزینه ی سفید کردن واژن با لیزر در اصفهان به پارامترهای موثر زیر بستگی دارد:
– میزان و شدت تیرگی ناحیه تناسلی
– روش کاربردی برای روشن کردن ناحیه ی مذکور
– تکنیک اجرایی توسط جراح زیبایی زنان در اصفهان
– تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نتیجه ی لازم
هزینه ی قطعی روشن کردن واژن با لیزر در طی جلسات مشاوره و بعد از انجام معاینات لازم و ارائه طرح درمانی مورد نیاز، از سوی جراح زیبایی زنان تعیین و به اطلاع بیمار رسانده می شود.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

نتیجه گیری

روش های متفاوتی در عرصه ی جوانسازی واژن پدید آمده اند که سفید کردن واژن با لیزر یکی از تکنیک های نوین و کارآمد در این عرصه محسوب می شود. به خاطر داشته باشید روش اجرایی برای سفید کردن واژن از سوی بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان انتخاب می شود. بنابراین از درمان های خودسرانه پرهیز کنید تا دچار عارضه ی نامطلوبی نگردید.

drmoghtaderi

پاسخ

دوازده + 19 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button