لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

در لابیاپلاستی با لیزر، از تکنولوژی لیزر برای اصلاح و بهبود شکل و اندازه لبهای داخلی یا خارجی (لابیاها) استفاده می‌شود. این روش به عنوان یک راهکار غیرجراحی برای تغییر ظاهر لبها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از طریق تنظیم دقی

ق لیزر، اصلاح‌های کوچکی بر روی لبها انجام می‌شود.

در این مقاله در خصوص دردناکی عمل لابیاپلاستی با لیزر و نیز هزینه ها و معایب در اصفهان اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

همانطور که در مقاله‌ی لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان بیان شد؛ این عمل به زیبایی اندام تناسلی در زنان با استفاده از لیزر کمک می‌نماید. این عمل به خواست افرادی انجام می‌شود که از فرم اندام جنسی خود راضی نیستند.

بزرگی، آویزانی و نامتقارن بودن لابیاها از دلایل مهمی است که افراد را به سمت انجام این عمل می‌کشاند. این روش در سال‌های اخیر بسیار باب شده و با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که از محبوب‌ترین و به روزترین روش‌ها برای انجام این کار است. استفاده از لیزر کمتری اسکار را به جا م یگذارد به راحتی قابل انجام است. کمترین درد و خونریزی را دارد و به جهت مزایای بسیاری که دارد مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است.

مطالعه بیشتر : لابیاپلاستی در اصفهان

برای پیدا کردن مراکزی که لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان انجام می‌دهند، می‌توانید به روش‌های زیر رجوع کنید:

جستجو آنلاین: با جستجوی “لابیاپلاستی با لیزر اصفهان” یا مشابه آن در موتورهای جستجو، ممکن است به وب‌سایت‌ها و آگهی‌های مراکز تخصصی در اصفهان برخورد کنید.

مشاوره با پزشکان متخصص: بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق و تخصصی از پزشکان متخصص در اصفهان خود است. شما می‌توانید از دیگران پیشنهادات دریافت کنید یا به دنبال نظرات و تجربیات افرادی بگردید که این خدمات را در اصفهان دریافت کرده‌اند.

سایت‌های معتبر و نظام پزشکی: سایت‌های نظام پزشکی ایران یا اصفهان ممکن است به شما اطلاعات در مورد پزشکان و مراکز تخصصی را ارائه دهند که لابیاپلاستی با لیزر انجام می‌دهند.

مشاوره با داروخانه‌های تخصصی: برخی داروخانه‌ها و مراکز تخصصی ممکن است اطلاعات در مورد پزشکان و متخصصین لابیاپلاستی با لیزر را ارائه کنند.

حتماً قبل از تصمیم‌گیری نهایی، مشاوره با چندین پزشک تخصصی در اصفهان و مقایسه روش‌ها، تجربه‌ها و نتایج آن‌ها، بسیار مهم است. همچنین، حتماً از مجوزها، تجربیات و تخصص پزشکان اطمینان حاصل کنید.

چه افرادی کاندید مناسبی برای انجام لابیاپلاستی با لیزر هستند؟

  • افرادی که از بزرگی لابیای خود رنج می‌برند
  • افرادی که پوشیدن لباس‌های تنگ آنها را آزار می‌دهد
  • افرادی که دارای لابیای نامتقارن هستند
  • افرادی که موقع دفع ادرار مشکل دارند
  • افرادی که به هنگام ورزش با مشکلاتی در ناحیه تناسلی خود مواجه می‌شوند.

چه افرادی نباید لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهند؟

• افرادی که انواع سرطان‌های دستگاه تناسلی تهدیدشان می‌کند
• افراد باردار
• افرادی که به عفونت‌های واژینال دچار هستند
• افرادی که دیابت دارند
• افرادی که دچار اختلالات انعقاد خون هستند

افرادی که به تازگی زایمان کرده اند و سطح تغییرات هورمونی بدن آنها ثابت نشده و هنوز به حالت عادی بازنگشته بلافاصله پس از زایمان قادر به انجام لابیاپلاستی با لیزر نیستند.

جراحی لابیاپلاستی- دکتر ندا مقتدری

آیا دختران باکره می توانند جراحی لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان را انجام دهند؟

لابیاپلاستی با دستگاه لیزر همانطور که از نامش بر می‌آید در ناحیه لابیاها انجام می شود و هدفی که در این جراحی دنبال می شود بهبود وضعیت لابیاها است.

بنابراین پزشکان جراح در طی جراحی هیچ اقدامی را در بخش های داخلی واژن و نواحی اطراف پرده بکارت انجام نمی‌دهند که نگرانی این وجود نداشته باشد ک مبادا پرده بکارت آسیب ببیند. از این رو باید بگوییم که اگر دختر باکره ای هستید که علاقه مند به انجام لابیاپلاستی با تکنولوژی لیزر در اصفهان می‌باشید می‌توانید بدون دغدغه به بهترین دکتر زنان مراجعه کرده و این جراحی را انجام دهید.

آمادگی های مهم قبل از لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

قبل از عمل فرد باید حتما با پزشک خود مشورت کرده و او را از وجود هرگونه بیماری و یا عفونت مربوط به دستگاه تناسلی آگاه سازد. همچنین بیمار نباید داروهایی مانند آسپیرین، داروهای سرماخوردگی و بعضی از ویتامین‌ها را استفاده کند. قبل ازمراجعه حتما با پزشک خود درباره داروهایی که به صورت روزانه مصرف می‌کنید، مشورت کنید.

لابیا پلاستی با لیزر چگونه انجام می‌شود؟

در این روش بیمار دوران نقاهت کمتری را داشته و زودتر به فعالیت‌های روزمره خود بازمی‌گردد. در این روش استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ بسیار معمول است و خطر کمتری نسبت به سایر روش‌های جراحی دارد.

کافیست فرد روی تخت مخصوص دراز بکشد و داروی بی حسی را دریافت کند. پس از بی حس شدن ناحیه بدون هیچگونه درد و احساس ناراحتی برای فرد، جراح به کار خود ادامه می دهد تا لابیاها را متقارن ساخته و زیبایی و تناسب اندام را برای فرد فراهم آورد.

جراحی لابیاپلاستی به وسیله لیزر

آیا لابیاپلاستی با لیزر دردناک است؟

جراحی لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان در سه وضعیت قابل انجام است.

  • یا بی حسی موضعی
  • یا بیهوشی خفیف و کوتاه مدت
  • بیهوشی عمومی

هر متخصصی یکی از این روش ها را به منظور کاهش درد و بهبود روند جراحی بکار می‌گیرد که در هر سه حالت احتمال بروز درد برای مراجعین منتفی خواهد شد. از این رو نیازی به نگرانی و استرس وجود ندارد و می توانید با انجام این جراحی از نتایج مثبت آن بهرمند شوید.

آنچه که رایج است معمولا روش بی حسی موضعی جوابگوست و نیازی به بیهوشی ندارد. مگر در شرایط خاص که جراح تشخیص می دهد. در برخی از بانوان پس از معاینه پزشک مشخص خواهد شد که به غیر از انجام لابیاپلاستی با لیزر فرد نیاز به جراحی زیبایی کولیتوریس یا هودکتومی نیز دارد. برخی از خانم ها به دلیل زایمان های متعدد و فشارهای وارد شده بیش از حد به این ناحیه ممکن است دچار مشکلات دیگری نیز بشوند. انجام جراحی های همزمان با لابیاپلاستی معمولا رایج است و تنها توسط متخصص زنان با تجربه و با تشخیص پزشک انجام می گیرد.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر 

• عدم وجود زخم‌های جراحی بعد از عمل
• التهاب کمتر برش‌ها نسبت به جراحی سنتی
• دوران نقاهت کمتر
• عدم خونریزی و کبودی

آیا لابیاپلاستی با لیزر خطری هم برای فرد ایجاد می‌کند؟

برای خیلی از افراد این سوال وجود دارد که خطررات لابیاپلاستی با لیزر چیست؟ آیا با انجام این جراحی ممکن است خطری بیمار را تهدید کند؟ عوارض هر عمل چه زیبایی و چه درمانی بسیار مهم است و باید جدی گگرفته شود. چه بسا جراحی هایی که توسط افراد غیر متخصص انجام می گیرد و نه تنها نتایج مثبتی در پی ندارد بلکه مشکلات دیگری را نیز برای فرد ایجاد می کند.

در خصوص لابیاپلاستی با لیزر در شهر اصفهان باید گفت که اگر این جراحی توسط فرد متخصص انجام بگیرد، هیچگونه آسیبی را متوجه بیمار نمی‌کند. بنابراین نگرانی از بابت نتیجه نخواهید داشت. اما عوارض آن هنگامی ایجاد می‌شود که فردی غیر متبحر اقدام به انجام این جراحی برای شما بکند. اگر جراح آشنایی کامل به آناتومی بدن خانم ها نداشته باشد و نتواند به درستی قرینه سازی کند و برش بیش از حد بر روی لابیاها ایجاد کند شرایط را برای بیمار می‌تواند سسخت تر کند.

مراقبت‌های بعد از لابیاپلاستی با لیزر

بعد از انجام این عمل فرد ملزم به رعایت یکسری نکات است که روند بهبود او را تسریع می‌بخشد.

بعد از انجام لابیاپلاستی با لیزر بیمار باید به مدت دو یا سه روز استراحت کرده و فشار زیادی به اندام جنسی خود وارد نکند.

همچنین این عمل نیازمند آن است که فرد تا یک ماه بعد از آن از رابطه جنسی پرهیز کند. بعد از عمل فرد ممکن است کمی درد و التهاب داشته باشد که این درد و التهاب با قرار دادن کمپرس آب سرد به راحتی قابل فروکش کردن است.

 مصرف آنتی‌بیوتیک تجویز شده توسط پزشک مربوطه بسیار مهم است، همچنین فرد نباید دچار یبوست شده تا از فشار وارده بر روی موضع جراحی شده جلوگیری شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مراقب های بعد از لابیاپلاستی همراه با لیزر مراجعه نمایید.

تماس با دکتر زنان اصفهان- دکتر ندا مقتدری
تماس با دکتر زنان اصفهان- دکتر ندا مقتدری

لابیاپلاستی با لیزر چه تاثیری بر میل جنسی فرد دارد؟

از شایع ترین سوالات درباره لابیاپلاستی با لیزر کاهش یا افزایش میل جنسی است !

این مساله کاملا طبیعی بوده و دغدغه بسیاری از افراد است. آنچه مسلم است اینکه جراحی لابیاها نه تنها تاثیر منفی بر میل جنسی ندارد بلکه باعث افزایش میل جنسی در خانم ها نیز می شود. تاثیر لابیاپلاستی با تکنولوژی لیزر بر میل جنسی کاملا در جهت افزایش آن است!

از آنجائیکه در عمل لابیاپلاستی به وسیله لیزر هیچگونه عصبی برداشته نمی‌شود و آسیب نمی‌بیند، بنابراین نگرانی از جهت از بین رفتن حس جنسی بی مورد است. این جراحی باید توسط فرد متبحری انجام بگیرد که تنها بر روی اصلاح لابیاها اقدامات لاز انجام بگیرد. بنابراین کولیتوریس که اندام حساس تری در ناحیه تناسلی بانوان است در این جراحی دستخوش هیچگونه تغییراتی قرار نمی گیرد و کاملا دست نخورده باقی می ماند به همین جهت نباید نگران این مساله باشید.

این جراحی با زیبایی ناحیه تناسلی همراه است. راحتی بانوان را به همراه دارد بنابراین به آنان اعتماد به نفس بیشتری داده و منجر به بهبود روابط زناشویی و افزایش میل جنسی می شود.

هزینه انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر چقدر است؟

هزینه ای که برای جراحی لابیاپلاستی با لیزر دریافت می شود متغیر می باشد.

در واقع هزینه عمل لابیاپلاستی از طریق لیزر با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. از این رو باید بعد از بررسی‌های لازم میزان هزینه را مشخص کنیم.

برای مثال میزان تخصص پزشک جراح و نیز میزان مشکلات و پیچیدگی روند جراحی و از سوی دیگر ابزار الاتی که در روند جراحی بکار گرفته می شود می تواند هزینه ها را متفاوت کند.

سوالات متداول لابیاپلاستی با لیزر

نتیجه گیری

جراحی لابیاپلاستی با لیزر، با تمامی نگرانی هایی که ایجاد کرده است اما از موفق ترین جراحی هایی زیبایی زنان است و باید بدانید که با دو جلسه مشاوره می توانید تمامی اطلاعاتی که از این جراحی می خواهید را دریافت کنید.

از این رو توصیه می کنیم که اگر هر سوالی در زمینه جراحی لابیاپلاستی دارید در اولین فرصت به بهترین متخصصین زنان مراجعه کرده و بعد از دریافت پاسخ ها و رفع نگرانی ها تصمیم خود را در خصوص انجام یا عدم انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر بگیرید.

 

8 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط