info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

لابیاپلاستی یکی از بی خطرترین و شایع‌ترین جراحی های زیبایی زنان است که زنان و دختران زیادی این روزها برای انجام این جراحی به بهترین متخصصین زنان مراجعه می کنند. تقریبا تا چند سال پیش هیچ کس فکر نمی‌کرد که تکنولوژی آنقدر پیشرفت کند که خانم‌ها بتوانند جراحی زیبایی دستگاه‌ تناسلی را انجام دهند. اما با گذشت زمان و وارد شدن دستگاه‌های پیشرفته به عرصه پزشکی این امر امکان پذیر شده و عمل لابیاپلاستی با لیزر که یک عمل زیبایی برای ناحیه تناسلی است، به یکی از عمل‌های بسیار طرفدار در بین خانم‌ها تبدیل شده است. جراحی لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان تکنیک نوینی در پزشکی است که جراح زنان متبحر می تواند بدون هیچگونه آسیبی به ناحیه تناسلی خانم ها این ناحیه را اصلاح کرده و زیبایی را به اندام خانم ها بازگرداند. این جراحی که بر روی لابیاها انجام می شود اگر با لیزر انجام بگیرد بدون کمترین درد و خونریزی و دوره نقاهت خواهد بود و علاوه بر آن از نظر درمانی نیز تاثیرات مثبت زیادی را بر جای خواهد گذاشت.

در این مقاله در خصوص دردناکی عمل لابیاپلاستی با لیزر و نیز هزینه ها و معایب این جراحی اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

همانطور که در مقاله‌ی لابیاپلاستی در اصفهان بیان شد؛ این عمل به زیبایی اندام تناسلی در زنان کمک می‌نماید. این عمل به خواست افرادی انجام می‌شود که از فرم اندام جنسی خود راضی نیستند.

بزرگی، آویزانی و نامتقارن بودن لابیاها از دلایل مهمی است که افراد را به سمت انجام این عمل می‌کشاند. این روش در سال‌های اخیر بسیار باب شده و با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان از محبوب‌ترین و به روزترین روش‌ها برای انجام این کار است. استفاده از لیزر کمتری اسکار را به جا م یگذارد به راحتی قابل انجام است. کمترین درد و خونریزی را دارد و به جهت مزایای بسیاری که دارد مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است.

چه افرادی کاندید مناسبی برای انجام لابیاپلاستی هستند؟

 • افرادی که از بزرگی لابیای خود رنج می‌برند
 • افرادی که پوشیدن لباس‌های تنگ آنها را آزار می‌دهد
 • افرادی که دارای لابیای نامتقارن هستند
 • افرادی که موقع دفع ادرار مشکل دارند
 • افرادی که به هنگام ورزش یا دوچرخه سواری با مشکل مواجه می‌شوند.

دکتر ندا مقتدری جراح زیبایی زنان در اصفهان؛ از مجهزترین دستگاه های روز دنیا به منظور درمان بیماری ها و جراحی های زیبایی استفاده می نمایند.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره های لازم اقدام نمایید:
شماره های تماس:    ۳۶۲۸۸۸۹۶۰۳۱  ،  ۰۹۱۳۴۷۱۴۷۱۴
صفحه اینستاگرام

چه افرادی نباید لابیاپلاستی را انجام دهند؟

• افرادی که انواع سرطان‌های دستگاه تناسلی تهدیدشان می‌کند
• افراد باردار
• افرادی که به عفونت‌های واژینال دچار هستند
• افرادی که دیابت دارند
• افرادی که دچار اختلالات انعقاد خون هستند

افرادی که به تازگی زایمان کرده اند و سطح تغییرات هورمونی بدن آنها ثابت نشده و هنوز به حالت عادی بازنگشته بلافاصله پس از زایمان قادر به انجام لابیاپلاستی نیستند.

آیا دختران باکره می توانند جراحی لابیاپلاستی انجام دهند؟

جراحی لابیاپلاستی همانطور که از نامش بر می‌آید در ناحیه لابیاها انجام می شود و هدفی که در این جراحی دنبال می شود بهبود وضعیت لابیاها است.

بنابراین پزشکان جراح در طی جراحی هیچ اقدامی را در بخش های داخلی واژن و نواحی اطراف پرده بکارت انجام نمی‌دهند که نگرانی این وجود نداشته باشد ک مبادا پرده بکارت آسیب ببیند. از این رو باید بگوییم که اگر دختر باکره ای هستید که علاقه مند به انجام لابیاپلاستی در اصفهان می‌باشید می‌توانید بدون دغدغه به بهترین متخصص زنان مراجعه کرده و این جراحی را انجام دهید.

آمادگی های مهم قبل از لابیاپلاستی با لیزر

قبل از عمل فرد باید حتما با پزشک خود مشورت کرده و او را از وجود هرگونه بیماری و یا عفونت مربوط به دستگاه تناسلی آگاه سازد. همچنین بیمار نباید داروهایی مانند آسپیرین، داروهای سرماخوردگی و بعضی از ویتامین‌ها را استفاده کند. قبل ازمراجعه حتما با پزشک خود درباره داروهایی که به صورت روزانه مصرف می‌کنید، مشورت کنید.

لابیا پلاستی با لیزر چگونه انجام می‌شود؟

به گفته دکتر مقتدری متخصص زنان و زایمان در اصفهان، لابیاپلاستی با لیزر از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی زنان است، چرا که در این عمل افراد مجبور نیستند که به زیر تیغ جراحی رفته و خونریزی و درد زیادی را متحمل شوند.

در این روش بیمار دوران نقاهت کمتری را داشته و زودتر به فعالیت‌های روزمره خود بازمی‌گردد. در این روش استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ بسیار معمول است و خطر کمتری نسبت به سایر روش‌های جراحی دارد.

کافیست فرد روی تخت مخصوص دراز بکشد و داروی بی حسی را دریافت کند. پس از بی حس شدن ناحیه بدون هیچگونه درد و احساس ناراحتی برای فرد، جراح به کار خود ادامه می دهد تا لابیاها را متقارن ساخته و زیبایی و تناسب اندام را برای فرد فراهم آورد.

جراحی لابیاپلاستی به وسیله لیزر

آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

جراحی لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان در سه وضعیت قابل انجام است.

 • یا بی حسی موضعی
 • یا بیهوشی خفیف و کوتاه مدت
 • بیهوشی عمومی

هر متخصصی یکی از این روش ها را به منظور کاهش درد و بهبود روند جراحی بکار می‌گیرد که در هر سه حالت احتمال بروز درد برای مراجعین منتفی خواهد شد. از این رو نیازی به نگرانی و استرس وجود ندارد و می توانید با انجام این جراحی از نتایج مثبت آن بهرمند شوید.

آنچه که رایج است معمولا روش بی حسی موضعی جوابگوست و نیازی به بیهوشی ندارد. مگر در شرایط خاص که جراح تشخیص می دهد. در برخی از بانوان پس از معاینه پزشک مشخص خواهد شد که به غیر از جراحی لابیاپلاستی فرد نیاز به جراحی زیبایی کولیتوریس یا هودکتومی نیز دارد. برخی از خانم ها به دلیل زایمان های متعدد و فشارهای وارد شده بیش از حد به این ناحیه ممکن است دچار مشکلات دیگری نیز بشوند. انجام جراحی های همزمان با لابیاپلاستی معمولا رایج است و تنها توسط متخصص زنان با تجربه و با تشخیص پزشک انجام می گیرد.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر 

• عدم وجود زخم‌های جراحی بعد از عمل
• التهاب کمتر برش‌ها نسبت به جراحی سنتی
• دوران نقاهت کمتر
• عدم خونریزی و کبودی

آیا لابیاپلاستی با لیزر خطری هم برای فرد ایجاد می‌کند؟

برای خیلی از افراد این سوال وجود دارد که خطررات لابیاپلاستی با لیزر چیست؟ آیا با انجام این جراحی ممکن است خطری بیمار را تهدید کند؟ عوارض هر عمل چه زیبایی و چه درمانی بسیار مهم است و باید جدی گگرفته شود. چه بسا جراحی هایی که توسط افراد غیر متخصص انجام می گیرد و نه تنها نتایج مثبتی در پی ندارد بلکه مشکلات دیگری را نیز برای فرد ایجاد می کند.

در خصوص جراحی لابیاپلاستی با لیزر باید گفت که اگر این جراحی توسط فرد متخصص انجام بگیرد، هیچگونه آسیبی را متوجه بیمار نمی‌کند. بنابراین نگرانی از بابت نتیجه نخواهید داشت. اما عوارض آن هنگامی ایجاد می‌شود که فردی غیر متبحر اقدام به انجام این جراحی برای شما بکند. اگر جراح آشنایی کامل به آناتومی بدن خانم ها نداشته باشد و نتواند به درستی قرینه سازی کند و برش بیش از حد بر روی لابیاها ایجاد کند شرایط را برای بیمار می‌تواند سسخت تر کند. توصیه های خانم دکتر ندا مقتدری درخصوص جدی گرفتن خطرات و عوارض لابیاپلاستی با لیزر شنیدنی است.

مراقبت‌های بعد از لابیاپلاستی با لیزر

بعد از انجام این عمل فرد ملزم به رعایت یکسری نکات است که روند بهبود او را تسریع می‌بخشد.

بعد از انجام لابیاپلاستی بیمار باید به مدت دو یا سه روز استراحت کرده و فشار زیادی به اندام جنسی خود وارد نکند.

همچنین این عمل نیازمند آن است که فرد تا یک ماه بعد از آن از رابطه جنسی پرهیز کند. بعد از عمل فرد ممکن است کمی درد و التهاب داشته باشد که این درد و التهاب با قرار دادن کمپرس آب سرد به راحتی قابل فروکش کردن است.

 مصرف آنتی‌بیوتیک تجویز شده توسط پزشک مربوطه بسیار مهم است، همچنین فرد نباید دچار یبوست شده تا از فشار وارده بر روی موضع جراحی شده جلوگیری شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مراقب های بعد از لابیاپلاستی مراجعه نمایید.

لابیاپلاستی با لیزر چه تاثیری بر میل جنسی فرد دارد؟

از شایع ترین سوالات درباره لابیاپلاستی با لیزر کاهش یا افزایش میل جنسی است !

این مساله کاملا طبیعی بوده و دغدغه بسیاری از افراد است. آنچه مسلم است اینکه جراحی لابیاها نه تنها تاثیر منفی بر میل جنسی ندارد بلکه باعث افزایش میل جنسی در خانم ها نیز می شود. تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی کاملا در جهت افزایش آن است!

از آنجائیکه در عمل لابیاپلاستی هیچگونه عصبی برداشته نمی‌شود و آسیب نمی‌بیند، بنابراین نگرانی از جهت از بین رفتن حس جنسی بی مورد است. این جراحی باید توسط فرد متبحری انجام بگیرد که تنها بر روی اصلاح لابیاها اقدامات لاز انجام بگیرد. بنابراین کولیتوریس که اندام حساس تری در ناحیه تناسلی بانوان است در این جراحی دستخوش هیچگونه تغییراتی قرار نمی گیرد و کاملا دست نخورده باقی می ماند به همین جهت نباید نگران این مساله باشید.

این جراحی با زیبایی ناحیه تناسلی همراه است. راحتی بانوان را به همراه دارد بنابراین به آنان اعتماد به نفس بیشتری داده و منجر به بهبود روابط زناشویی و افزایش میل جنسی می شود.

هزینه انجام جراحی لایباپلاستی چقدر است؟

هزینه ای که برای جراحی لابیاپلاستی با لیزر دریافت می شود متغیر می باشد.

در واقع هزینه عمل لابیاپلاستی از طریق لیزر با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. از این رو باید بعد از بررسی‌های لازم میزان هزینه را مشخص کنیم.

برای مثال میزان تخصص پزشک جراح و نیز میزان مشکلات و پیچیدگی روند جراحی و از سوی دیگر ابزار الاتی که در روند جراحی بکار گرفته می شود می تواند هزینه ها را متفاوت کند.

سوالات متداول لابیاپلاستی با لیزر

نتیجه گیری

جراحی لابیاپلاستی با لیزر، با تمامی نگرانی هایی که ایجاد کرده است اما از موفق ترین جراحی هایی زیبایی زنان است و باید بدانید که با دو جلسه مشاوره می توانید تمامی اطلاعاتی که از این جراحی می خواهید را دریافت کنید.

از این رو توصیه می کنیم که اگر هر سوالی در زمینه جراحی لابیاپلاستی دارید در اولین فرصت به بهترین متخصصین زنان مراجعه کرده و بعد از دریافت پاسخ ها و رفع نگرانی ها تصمیم خود را در خصوص انجام یا عدم انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر بگیرید.

 

دکتر ندا مقتدری

جراح و متخصص زنان ،زایمان و نازایی

رتبه برتر بورد تخصصی زنان ،زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

عضو انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران

دارای گواهینامه لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

دارای گواهینامه جراحی زیبایی زنان از

ISGAPS


6 thoughts on “لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

 1. سهیلا - ژوئن 6, 2020 در 7:43 ب.ظ

  سلام میخاستم بدونم دکتر چگونه متوجه گشادی یا تنگی واژن میشن؟

  پاسخ
  • drmoghtaderi - آگوست 17, 2020 در 9:30 ق.ظ

   معاینه حضوری و بررسی واژن

   پاسخ
 2. مهسا - ژانویه 11, 2021 در 11:55 ق.ظ

  سلام اگه لابیا کوچیک باشه ولی نامتقارن باز هم با لیزر امکان انجام هست

  پاسخ
  • drmoghtaderi - ژانویه 11, 2021 در 5:07 ب.ظ

   بسته به معاینه حضوری و شرایط واژینال شما دارد.

   پاسخ
 3. Lili - دسامبر 18, 2021 در 10:05 ق.ظ

  سلام
  لابیا پلاستی رو کجا انجام میدن ؟؟؟
  مطب خودشون یا بیمارستان؟؟؟

  پاسخ
  • drmoghtaderi - دسامبر 30, 2021 در 12:44 ب.ظ

   سلام عزیزم در مطب انجام میشه

   پاسخ

پاسخ

سه × 2 =

Call Now Button