info@drmoghtaderi.com   36288896 (031)

واقعیت هایی در مورد لیزر بلیچینگ واژن

لیزر بلیچینگ واژن

تیره شدن پوست ناحیه تناسلی کابوس بسیاری از بانوان است. روش های بسیاری برای درمان این عارضه مطرح شده است که در این میان با پیشرفت تکنولوژی، پزشکان حاذق ما در این زمینه توانسته اند به فناوری های مفیدی دست پیدا کنند.

لیزر بلیچینگ واژن یکی از همین روش ها برای درمان تیرگی ناحیه تناسلی بانوان است که باعث می شود واژن به صورت دائمی سفید شود. البته افرادی که بخواهند سراغ این روش بروند، ممکن است پیش خود سوالاتی از قبیل:

 • هزینه لیزر بلیچینگ واژن چقدر است؟
 • رفع تیرگی واژن با لیزر به چه صورت است؟
 • هزینه جراحی زیبایی واژن تا چه حدودی است؟ را بپرسند و این ها ذهنشان را درگیر نماید.

 

برای رسیدن به پاسخ سوالات خود ادامه مطلب را بخوانید و اطلاعات شگفت انگیز و شوکه کننده ای را در باب لیزر بلیچینگ واژن کسب کنید.

هدف از لیزر بلیچینگ واژن

اگر تیرگی پوست اطراف واژن باعث ناراحتی و خجالتتان شده است، می‌توانید مشکل خود را در جلسه مشاوره ای با متخصص زنان و زایمان در میان بگذارید تا از روش‌های روشن کردن واژن و هزینه‌های آن آگاه شوید.

می توان با روشن کردن پوست این ناحیه احساس آرامش و رضایت را نیز به شما برگرداند. مطمئن باشید که لیزر، پوست واژن را مطابق نظرتان سفید می‌کند.

از نحوه انجام سفید شدن واژن با لیزر بلیچینگ چه می دانید؟

ابتدا بهتر است بدانید که سفید کردن واژن با لیزر؛ سریع انجام می شود، تا جایی که این امکان وجود دارد در حداکثرین زمان 10 دقیقه ای کارتان به اتمام برسد. قبل از شروع کار پزشک متخصص درجه لیزر را مطابق با شرایط پوستی و وضعیت ناحیه تناسلی شما تنظیم می نماید.

برخورد اشعه های دستگاه لیزر بلیچینگ به پوست ناحیه تناسلی سبب تحریک رنگدانه های تیره پوستی به نام ملانین خواهند شد و این امر منجر به سفید تر شدن و شفافیت این ناحیه از بدن فرد متقاضی خواهد شد.

 • توجه داشته باشید گاهی اوقات، برای کاهش دوره نتیجه دهی استفاده از لیزر بلیچینگ و کسب نتایج ایده آل تر و رضایت بخش، لازم است از سایر راهکارهای مکمل مانند کربوکسی تراپی واژن نیز استفاده نمود.
عکس لیزر بلیچینگ واژن

عکس لیزر بلیچینگ واژن

عوارض جانبی روشن سازی واژن با لیزر بلیچینگ واژن

با توجه به استانداردهای بالای لیزر های مورد استفاده در این زمینه، عارضه خاصی بعد از انجام لیزر بلیچینگ واژن نخواهید داشت. ولی با تمامی این استانداردها، ممکن است به مدت چند روز کمی احساس درد و سوزش داشته باشید که طبیعی است و شما می توانید طبق نظر پزشک متخصص خود از پمادهای مخصوص برای کاهش چشمگیر تمام عوارض جزئی؛ استفاده کنید.

پروسه‌ درمان لیزر بلیچینگ واژن به چه صورت است؟

از بحث عوارش جانبی این نوع از لیزر که بگذریم نوبت به پروسه درمان آن می رسد. این روش ساده است و بیشتر از چند دقیقه به طول نمی‌انجامد. مراحل مشخص ‌شده را به ترتیب در زیر به آن اشاره کرده ایم:

 • از 3 روز قبل از درمان، از برنزه کردن و اصلاح پوست خودداری نمایید.
 • قبل از اینکه به کلینیک مربوطه وارد شوید از لوسیون ضد باکتری و یا لوسیون های شوینده مناسب و تایید شده از سوی پزشک خود، استفاده نمایید.
 • نیازی به پوشیدن لباس‌زیر برای انجام پروسه نخواهید داشت.
 • قبل از عمل لیزر برای کم شدن احساس درد و سوزش از کرم موضعی بی حس کننده، استفاده می‌شود.
 • پس از پایان لیزرتراپی، به راحتی و بدون احساس ناراحتی می توانید به منزل بازگردید و به امور روزمره ی خود رسیدگی نمایید.

مراقبت هایی پس از تجربه عمل زیبایی واژن

به ‌منظور بهبود سریع تر، بعد از عمل زیبایی واژن با لیزر بلیچینگ، به افراد توصیه می‌شود که مراحل زیر را دنبال کنند:

 • اول اینکه ناحیه‌ی تناسلی باید برای 4-2 روز اول تمیز و خشک باشد.
 • بهداشت ناحیه تناسلی خود را رعایت کنید و برای کاهش عوارض جزئی بعد از لیزر بلیچینگ واژن از برقراری نزدیکی خودداری کنید.
 • برای انجام این روش نوین و کاربردی، بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان را بیابید و این کار را به او بسپارید تا از عوارض احتمالی و ناگوار در امان بمانید.
 • داروهای تجویز شده پزشک را در سر زمان مقرر مصرف نمایید و برای بررسی وضعیت خود در زمان مناسب و تعیین شده به متخصص زنان مراجعه نمایید.
 • در جلسات مورد نیاز برای کسب نتایج موفق و ایده آل را در زمان مناسب، حاضر شوید و جلسات خود را به پایان برسانید و این روند را نیمه کاره رها نکنید!
drmoghtaderi

پاسخ

چهارده + 15 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button